1 adet hazır ilposan özel seri

Yangsagan

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Bende ilposan kullanıyorum benzinlik tayfaaı olarak. Tavsiye ederim fiyat çok uygun. Ben çok daha yüksek bi fiyata almıştım. Pişman değilim ama saat gibi çalışıyo 1 senedir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

technologyst

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
@fthArs7 Özel mesaj atamadım kullanmıyor diyor site. Elimde bir adet mevcut iletişim için 5335449454

Moderatör tarafında düzenlendi:

technologyst

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
şuan son fiyat 85 tl kargo size ait anlaşmalı gönderiyorum yaklaşık fiyatı 13-15 arası tutuyor. İsterseniz ödeme yapıyorsunuz 1 gnde hazıtlıyorum. @Focus_002

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Ulan zorla bana ilpoasan aldıracaksınız
Almıycam kardeşim kızanlar bebek istiyor öncelik onların
:komik::komik::komik:

technologyst

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
ilposan zammı dolayısıyla fiyat güncellemesi yapılmıştır. 90 tl olmuştur.

Son düzenleme:

technologyst

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Tabiki fiyatlarda paralel olarak güncellendi.
Subap barometreli versiyon
170Tl dostlar

Düz versiyon 110Tl.

Orion da aynısı :) 350tl :):)

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
ürün pompa fiyatlarına zam geldiğinden dolayı ufak bir zam görmüştür bundan sonraki siparişlerde fiyat 75 tl dir saygılarımla.

Tabiki fiyatlarda paralel olarak güncellendi.
Subap barometreli versiyon
170Tl dostlar

Düz versiyon 110Tl.

Orion da aynısı :) 350tl :):)
1 senede 2 katından fazlaya geldi. Altın döviz vs hikaye Liposana yatırım yapacaktık. :))

Birkaç güncel foto video uygulamaları paylaşır mısınız bu ara herkes köpüğe sarmış durumda en azından Kwazar 2lt alıp 140TL ye benzinlikte pişman pişman pompalama yapmalarına engel olabilirsiniz. ;))

technologyst

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
1 senede 2 katından fazlaya geldi. Altın döviz vs hikaye Liposana yatırım yapacaktık. :))

Birkaç güncel foto video uygulamaları paylaşır mısınız bu ara herkes köpüğe sarmış durumda en azından Kwazar 2lt alıp 140TL ye benzinlikte pişman pişman pompalama yapmalarına engel olabilirsiniz. ;))
Fiyat ağustosta 90 dı zaten :):) takip etmediğiniz belli fiyatları @nuriksari
Enflasyona göre gene uygun:) uygulama videosu atacam :)

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
ürün pompa fiyatlarına zam geldiğinden dolayı ufak bir zam görmüştür bundan sonraki siparişlerde fiyat 75 tl dir saygılarımla.
Bunun tarihi 2 Ocak 2018. ;) doğru enflasyona göre de dövize göre de çok uygun. 1 senede enflasyon 130% arttı keza döviz de öyle. ;) üretici değilsiniz ticaretini de yapmıyorsunuz konunun alınmayın yahu takılıyorum sadece. Etrafa göz gezdirirken dikkatimi çekti.

technologyst

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Bunun tarihi 2 Ocak 2018. ;) doğru enflasyona göre de dövize göre de çok uygun. 1 senede enflasyon 130% arttı keza döviz de öyle. ;) üretici değilsiniz ticaretini de yapmıyorsunuz konunun alınmayın yahu takılıyorum sadece. Etrafa göz gezdirirken dikkatimi çekti.
Üstad
Düz üründe artış yüzde 50 civarı
Diğer üründe işçilik maliyeti fazla basınç ölçer ve subap çok maliyetli değilde işçilik uzun zaman alıyor , vidalar v.s loctite oring filan bayağı tuzlu kar etmek için yapsam 250den aşağı istemem :):)

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üstad
Düz üründe artış yüzde 50 civarı
Diğer üründe işçilik maliyeti fazla basınç ölçer ve subap çok maliyetli değilde işçilik uzun zaman alıyor , vidalar v.s loctite oring filan bayağı tuzlu kar etmek için yapsam 250den aşağı istemem :):)
İşçiliğine fiyat biçmek bana düşmez. Saygı sunuyorum emeğine. Ürün videoları paylaşırsan çok kişi için fikir verici olur. Dediğim gibi yazık gidip bir hayalle kwazar 2lt alıp tüm aracı köpük banypsu yapacak sanmasın insanlar. Geniş geniş takılsınlar bununla en azından. Eline sağlık abicim böyle merak sarıp kafa yorup bişiler üretenlere saygım sonsuz

Samatyalı

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
İşçiliğine fiyat biçmek bana düşmez. Saygı sunuyorum emeğine. Ürün videoları paylaşırsan çok kişi için fikir verici olur. Dediğim gibi yazık gidip bir hayalle kwazar 2lt alıp tüm aracı köpük banypsu yapacak sanmasın insanlar. Geniş geniş takılsınlar bununla en azından. Eline sağlık abicim böyle merak sarıp kafa yorup bişiler üretenlere saygım sonsuz
Kwazar da suç yok, eline pompayı alıpta köpük kıvamını tutturamıyorsa hangi pompayı kullansa hikaye..
Ben devamlı kwazar kullanıyorum çokta güzel köpük atıyor hatta kwazar ve alta 2000 foam ikisinde bende var devamlı kwazar tercih ediyordum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya
Kwazar da suç yok, eline pompayı alıpta köpük kıvamını tutturamıyorsa hangi pompayı kullansa hikaye..
Ben devamlı kwazar kullanıyorum çokta güzel köpük atıyor hatta kwazar ve alta 2000 foam ikisinde bende var devamlı kwazar tercih ediyordum

Hocam kwazarda hangi şampuan ve sulandırma oranlarını kullanıyorsunuz acaba ?

Samatyalı

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Hocam kwazarda hangi şampuan ve sulandırma oranlarını kullanıyorsunuz acaba ?
Valet pro naturel snow foam kullanıyorum 1/5 litreye 8 kapak ...

İlk başlarda kıvamı bende tutturamadım 2-3 denemede kıvamı buldum tabi birde pompanın köpük atan ucu 3 renk (siyah,mavi,beyaz) ben siyah olanı kullanıyorum.. diğer bir konu pompayla beraber silikonda geliyor bu silikonla pompanın tüm contalarini uzun ömürlü olması icin silmenizde fayda var .. son olarak renkli uçlar pompanın ucuna çok sıkılmıcak çünkü tecrübeyle sabit tetik mekanizmasını doğru çalıştırmıyor köpük atarken püskürtme değil işeme şeklinde oluyor ne çok sıkı nede gevşek olucak çünkü gevşek oluncada püskürtme olmuyor..

motorsikletlede biryerden biyere gidersiniz bisikletlede basınçlı pompa motorsikletse manual pompalarda bisiklet ikisinde sizi istediğiniz yere götürür tabi biri yormaz diğeri yorar... konunun kısaca özeti bu şekilde ;)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya

İlk başlarda kıvamı bende tutturamadım 2-3 denemede kıvamı buldum tabi birde pompanın köpük atan ucu 3 renk (siyah,mavi,beyaz) ben siyah olanı kullanıyorum.. diğer bir konu pompayla beraber silikonda geliyor bu silikonla pompanın tüm contalarini uzun ömürlü olması icin silmenizde fayda var .. son olarak renkli uçlar pompanın ucuna çok sıkılmıcak çünkü tecrübeyle sabit tetik mekanizmasını doğru çalıştırmıyor köpük atarken püskürtme değil işeme şeklinde oluyor ne çok sıkı nede gevşek olucak çünkü gevşek oluncada püskürtme olmuyor..

motorsikletlede biryerden biyere gidersiniz bisikletlede basınçlı pompa motorsikletse manual pompalarda bisiklet ikisinde sizi istediğiniz yere götürür tabi biri yormaz diğeri yorar... konunun kısaca özeti bu şekilde ;)

Bilgilendirme için teşekkürler

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya

Teşekkür ederim hocam bilgilendirmeniz için. Bende siyah ucu kullanıyorum ve dediğiniz gibi ucu kanırtmadım. Deneye deneye bulacağız artık bizde oranı :)

Son düzenleme: