2013 Golf Tsi-Büyük Beyaz

M U R A T

Usta Detaycı
Üye
Maşallah çok güzel duruyor araç elinize sağlık ama nasıl dayaniyorsunuz kullanmadan boyle tertemiz binmek ne güzel olur :)

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teşekkürler ben tertemiz izlemeyi daha çok seviyorum :)
Bu model bu km, maaşallah diyelim. İnci tanesi olmuş, eline sağlık. Keşke dah çok resim olsaydı, güzümüz daha çok bayram etseydi. Tadımlık olmuş bu.
üstad sağol çekerim yine
Maşallah güzel araç

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ
sağol abi
teşekkürler

carking58

Çaylak Detaycı
Üye
Maalesef piyasada zevksizce modifiye edilmiş golfler o kadar çoğaldı ki böylesi gözüme çok daha asil göründü. Beyaz renk bile olsa donanım/KM ile birlikte gerçekten mükemmel görünüyor aracınız, Allah nazardam saklasın.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M U R A T

Usta Detaycı
Üye
Maalesef piyasada zevksizce modifiye edilmiş golfler o kadar çoğaldı ki böylesi gözüme çok daha asil göründü. Beyaz renk bile olsa donanım/KM ile birlikte gerçekten mükemmel görünüyor aracınız, Allah nazardam saklasın.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teşekkürler ama araba bence beyaz olmalı hem tüm hatları belli oluyor hem temiz görünüyor ayrıca ben bu aracı 3 ay bekledim :)

nuriksari

Uzman Detaycı
Üye
Murat ellerine sağlık ama bunu saymayız bir dahakine bol resimli paylaşım bekleriz. Biraz geç yazdım ama gayet güzel temizlik olmuş güle güle bin demeyeceğim pek binmediğin için onun yerine güle güle izle diyeceğim. :) Büyük Beyaz diye başlık görünce en azından bir Q7 bekledim ;)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Maşallah diyeyim öncelikle :nazar: Araç şahane ellerinize sağlık. İyi günlerde kullanın.

M U R A T

Usta Detaycı
Üye
Murat ellerine sağlık ama bunu saymayız bir dahakine bol resimli paylaşım bekleriz. Biraz geç yazdım ama gayet güzel temizlik olmuş güle güle bin demeyeceğim pek binmediğin için onun yerine güle güle izle diyeceğim. :) Büyük Beyaz diye başlık görünce en azından bir Q7 bekledim ;)
günlük bindiğim başka aracım var o yüzden buna Ferrari muamelesi yapıyorum izliyorum :) Q7 için ise yurdum vergileri yüzünden pek heves etmiyorum :)

omrslhmms

Acemi Detaycı
Üye
Hey maşallah ya :) 9500 km nedir :)

Günlük 4.4 km :)
Aylık 132 km :)

Günlük bindiğiniz aracın model yılı ve kilometresi nedir sorması ayıp?