3D Hd Poxy Hybrid Montan Nano Wax

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Dolapta bekliyor ama daha kullanmak kısmet olmadı, bi fırsat yaratıp denemek istiyorum açıkçası.

farukakgun

Çaylak Detaycı
Üye
Merhaba bu cilayı almak istiyorum ama fazla yorum okuyamadım, kullanan yorum yapabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

emboli

Çaylak Detaycı
Üye
Detay işlerinde ki ilk tecrübemi 3d hd poxy ile yaşamıştım. Eski aracım Peugeot 2008 üzerine el ile uygulamıştım. Öncesinde kil ve demirtozu temizliği yaptıktan sonra mikrofiber bir aplikatör ile uygulama yapmıştım. Uygulamanın fotolarını bulmaya çalışacağım fakat bulamazsam da ürünü şöyle anlatmak isterim; araç üzerinden parmaklarınızı gezdirdiğinizde kadifemsi bir his alıyordunuz. Çok parlak bir görüntüden ziyade temiz bir yüzey bıraktı benim uygulamamda. Ömrü 2-3 ay kadar sürdü fakat ozamanlar yıkamayı başka ellere emanet ediyordum. Belki şimdi uygulasam daha güzel bir sonuç elde ederim.

green_spell

Usta Detaycı
Üye
Merhaba bu cilayı almak istiyorum ama fazla yorum okuyamadım, kullanan yorum yapabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
Bıraktığı kadifemsi etki çok güzel. Parlaklık şahane. Boncuklanma ve dayanımı ise iyi değil. Her yıkama sonrası uygularım derseniz tercih edilebilir...