9H MrFix Seramik Kaplama (Çinli Seramik)

Ozgur_gs_91

Uzman Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
Bir uygulamada ben yaptım. Jantlarda gidiyor bayafır 2-3 bin km oldu hala iyi gibi

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
@Paian"  ,@"ccibb  en kısa sürede detaylı konuyu paylaşıcam inşallah..

Moderatör tarafında düzenlendi:

muratyz

Tecrübeli Detaycı
Üye
Bu videoyu tamda bugün izlemiştim.incelemeye göre veteran marka olan seramik yüzeyde dikine yada bez ile silinen yönde dikey çizgi izleri bırakmış tamda yeni ulaşmıştı elime ama cesaretim kırıldı videoyu görünce.davlumbaz ve jantlara uygularım belki

Mr fix yüzeyde beyazlama yaptığını da söylüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
Bu videoyu tamda bugün izlemiştim.incelemeye göre veteran marka olan seramik yüzeyde dikine yada bez ile silinen yönde dikey çizgi izleri bırakmış tamda yeni ulaşmıştı elime ama cesaretim kırıldı videoyu görünce.davlumbaz ve jantlara uygularım belki

Mr fix yüzeyde beyazlama yaptığını da söylüyor

Bu tür izler bilindik markalardada olabiliyor. Seramik kaplamanın genel sorunları arasında. Benim başıma çok bilindik bir markanın ürününde geldi. Seramik olayının ucuzdan en pahalıya aralarında çok büyük farklılıklar oldugunu düşünmüyorum. Kendi testlerimiz olmadıktan sonrada bu tür testler yapanların yorumlarınıda çok saglıklı bulmuyorum.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

erdal.t

Tecrübeli Detaycı
Üye
bu ürünü mevcut wax üzerine uygulayabilirmiyiz.waxı temizlersek(örn.ipa ile)daha iyi sonuç alabilirmiyiz.saygılarımla

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
çok sağolun verdiğiniz bilgi için.temizlemek için ipa tek başına yeterli olurmu tabi öncesinde iyi bir yıkama ile.saygılarımla
İpa pek yeterli olmuyor ,m600 varsa onunla temizlemenizi tavsiye ederim. Ama sadece ipa varsa hiç yoktan iyidir onunla uygulayabilirsiniz.

muratyz

Tecrübeli Detaycı
Üye
Bu tür izler bilindik markalardada olabiliyor. Seramik kaplamanın genel sorunları arasında. Benim başıma çok bilindik bir markanın ürününde geldi. Seramik olayının ucuzdan en pahalıya aralarında çok büyük farklılıklar oldugunu düşünmüyorum. Kendi testlerimiz olmadıktan sonrada bu tür testler yapanların yorumlarınıda çok saglıklı bulmuyorum.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ
Bu detayı söylemen iyi oldu Süleyman abi,diğer markalarda da aynı sorunların olabildiğini hiç duymamıştım gerçekten.Çizgileri görünce caymıştım uygulamadan

M U R A T

Usta Detaycı
Üye
kış gelmeden jantlara uygulamayı düşünüyorum apc lere ve bilberry ye karşı dayanıklılığını gözlemleyen oldu mu?

Ozgur_gs_91

Uzman Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
kış gelmeden jantlara uygulamayı düşünüyorum apc lere ve bilberry ye karşı dayanıklılığını gözlemleyen oldu mu?
Bilbery ve apc sökebilir ama kısa vadede bişi olmuyor, nisandan beri kullanıyorım etkisi yeni yeni gitmeye başladı, ama apc ve bilbery kullanmıyorum zaten basınçlı su vurunca kir gidiyor herhangi bir ürüne gerek bırakmıyor.

esstel

Tecrübeli Detaycı
Üye
Auto estetisyen..daha önce seramik kuş pisliği testi yapmışlardı.. video kanalında var hocam..

Okan48

Çaylak Detaycı
Üye
Bu çinli seramik camlarada uygulanıyormu daha dogrusu ben tam bilmediğimden soruyorum herhangi bir seramik camlarada uygulanırmı