Alman detay ürünleri firması

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Haftaya İzmirdeyim yetişse de bi KING patlatsak gitmişken :)

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Herkes uçmuş umarım beklentileri karşılar :). Şu dönemde %35 indirim yapabilecek (önceki fiyatları şişirme olmayan) esnafı takdir ederim. İthal ürün bunlar nihayetinde.

Son düzenleme:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Müjdeler olsun. bugün workstuff instagram sayfası Türkiye de bir firma ile anlaşıldığını duyurdu. yakın zamanda satışa başlayacaklar. beyaz kıllı soft fırçayı sabırsızlıkla bekliyorum.
Beyaz kıllı fırçalar cidden güzel görünüyor. Hadi bakalım :D

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Parlatanadamlar ürünleri siteye yüklemeye başlamış bile, birer birer artıyor ürün sayısı :)

Hakankılıç

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Bursa
Ben stokta olmayan ürünlerle ilgili bilgi almak için aradım cumartesi günü, tabi arada work stuff larıda sordum tabiki, gelmeden önce iletişime geçildi ama şu aşamada bize ulaşan kimse olmadı dedi barış bey, sıra adminlerde :) birde yazan indirim oranlarının çok uçuk olduğunuda söyledi :taraa: ama ellerinden geleni yapacaklar ona zerre şüphe yok :alkis:

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
yüzde kaç? tüm ürünler mi yoksa sadece fırça mı?
sadece fırçalar tabi ki. Forumda maalesef bu tip firmaların para kazanması istenilmiyor sanırım. Tunç abi bana çok güzel bi şekilde anlatıp gümrük kargo ve vergi masraflarını açıklayıp geliş fiyatını paylaştı. Aldığımız indirim az gibi görünüyor ancak ürünlerin geliş fiyatları tahminimin çok üstünde çıktı abi