Alta Foam 2000 ARIYORUM

Driver_can

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Merhabalar,makine kullanacak yerim olmadığından sıfır karcher k2 mjj foam ve ekstra aksesuarlarım kenarda bekliyor.Bunun yerine benzinlikle kullanmak için alta foam arıyorum.Satan varsa görüşmek isterim.

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Merhabalar,makine kullanacak yerim olmadığından sıfır karcher k2 mjj foam ve ekstra aksesuarlarım kenarda bekliyor.Bunun yerine benzinlikle kullanmak için alta foam arıyorum.Satan varsa görüşmek isterim.
Can hocam merhaba. @Murat hocam da vardı diye hatırlıyorum. İletişime geçersen yardımcı olacaktır.

kizmazfatih

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
bende var ama benzınlıkte kullanmak için yeterli olmuyor ben masraf yapıp almayın derim

Driver_can

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
bende var ama benzınlıkte kullanmak için yeterli olmuyor ben masraf yapıp almayın derim
Gerçekten mi?Kullanıcı olarak sizdrn bu yorumu duymak önemli tabi.Kuzenim almanyada ona söyledim çok pompalamak gerekiyor basınç yeterli gelmiyor bende de başka marka vardı kaldırdım kenarda duruyor dedi.Eğer memnun etmezse hiç almayayım ozaman.

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Alacağınız bu tarz ürünlerin hepsinin basıncı yetmeyecektir. En iyisinin basıncı 2 panel çıkartır.

smtcglr

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İstanbul - Beylikdüzü
Biraz fazla pompalarım ama arabayı köpük yaparım istiyorsan, secho Fx5 alabilirsin. Ben öyle yaptım mesala benzinliğe giderken içini hazılıyorum, benzinlikte sadece suyunu koyup pompalıyorum 1 seferde aracı bembeyaz köpük yapıyorum. Tabi biraz modifiye edilmiş Secho Fx5 ile

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bu tarz ürünlerle bütün aracı köpüklemek yorar sizi, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu tarz ürünler genelde ufak bölgelee için çok iyi oluyor.

Mustafa Baylar

Amatör Detaycı
Üye
Bende bundan kullaniyorum fakat bence boyle ufak hazneli urunler yerine daha buyuk 5-10lt lik ürünlere bakin derim cok yorucu oluyor:confused:
Söyle bisey ekleyeyim büyük bir ilaclama pompasi edindik ve once ondan sikip ardina azda köpük sikiyorum ve yikama nerdeyse 15 20 dk azalma yaşadim, alta foam 2000 yerine yurt disinda baglantiniz varsa alta foam 7000 icin ugrasin:)