Amatör detaycı olarak herkese merhaba :)

furkanaykac

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
Çorum
Öncelikle hepinize iyi akşamlar dilerim. İsmim nickimden anlaşılacağı üzere Furkan Aykaç :) İnşaat mühendisiyim. 27 yaşındayım. Aracımla uğraşmayı gerçekten meraklıyım, Retrofit ve detail üzerine virüsü kapmış vaziyetteyim, Detailing'i uzun süredir araştırırdım, fakat başlangıcım haziran 2018'de oldu o tarihten itibaren epeyce ürün aldım hala da almaya devam ediyorum :) Sonum bir orbital makine ile biteceğini tahmin etmem güç değil. Ama alışveriş listemin sonuna yaklaştım diyebilirim. :)

Aracımdan bahsetmem gerekirse 2017 Renault Megane IV HB touchrome. Şuanda üzerinde soft99 kiwami wax'ı var. Hava durumu bir türlü toparlamadı, Şuan güncel hali kesinlikle böyle değil.

Bu hafta içinde bir uygulama yapacağım :) Hepsini detaylı bir şekilde paylaşırım.

Herkese iyi forumlar dilerim :)

Ekli dosyalar

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Hoş geldiniz. Daha alışveriş listenizin çok defa sonuna gelip son bir ürün daha alırsınız :).

furkanaykac

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
Çorum
Hoş geldiniz. Daha alışveriş listenizin çok defa sonuna gelip son bir ürün daha alırsınız :).
Ona eminim :) Çünkü insan yeni birşeyler denemek istiyor :) Herşeyi alsam yine başa dönüp başka bir markanın ürünü denerim yeterki vakit ve maddiyat uysun :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Hoş geldiniz. aramıza katılmanıza çok sevindik. Bu hobide alım bitmez. Mantığına ters.

furkanaykac

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
Çorum
Bitmez bitmez bende farkındayım :) Şu anda, eksikliğim acil almayı planladığım meşhur mjjc foam lance aparatı ve 1 litrelik epoka. Sonra deri temizlik ve koruma ürünleri arabamda pek deri yokta bunları daha çok ofisimde kullanmayı düşünüyorum. Temizlik olarak hangisi ucuzsa onu alacağımda, fakat nano kaplama olarak gyeon'a gireceğim gibi. Allah sonumu hayır etsin diyelim :kop:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Aramıza hoşgeldiniz.

Alış veriş listesinin sonunu henüz gören olmadı aramızda. Umarım siz görürsünüz ve forum olarak size bir hediye yollarız :D

Keyifli forumlar dilerim :hava:

Son düzenleme:

Ugurr

Çaylak Detaycı
Üye
Hoşgeldiniz. Detailing ayrı bir tutku öyle ki evliyim ve her haftasonu eşimle tatlı münakaşa ediyoruz:)
Yuvam tehlikeye girebilir bu gidişle
Arabanızı sevin, temiz arabayı daha çok sevin:)