Aracımın motor kısmına fare girmiş.

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Bizim garaja girmiş , motora da yer yapmıştı. Ben pusuya yattım. Mısır koyup bekledim. 4 saat sonunda geldi. Tüfekle vurdum kurtuldum. Kesin ve net sonucu bu şekilde aldım. Sağolsun fare sağa sola zarar vermemiş kemirmemiş. Minnettarım
Son fare bükücü.... :alkis:Yalniz ufak bi detay var burada, herkeste tüfek olmayabilir, her eline tüfek alan fareyi tutturamayabilir. :))

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Bu konuyu gördükten sonra arabamın motor bölümüne daha temkinli yaklaşacağım. Motor bölününe fare girme olayını ilk defa duydum hayretle okudum:) umarım bizimkinde fare filan yoktur diye umut ediyorum bir ara motor bölümünü temizleyeyim en güzeli

UğurK

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Antalya
Bu konuyu gördükten sonra arabamın motor bölümüne daha temkinli yaklaşacağım. Motor bölününe fare girme olayını ilk defa duydum hayretle okudum:) umarım bizimkinde fare filan yoktur diye umut ediyorum bir ara motor bölümünü temizleyeyim en güzeli
Kedi sansar fare giriyor tabi kötü bir durum benim şansım araça zarar vermeden çözüm bulmak iyi oldu araç motor kısmına naftalin koydum kokusuna gelmiyor diye söylendi var deniyorum gelişmelerden haberdar ederim.

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Kedi sansar fare giriyor tabi kötü bir durum benim şansım araça zarar vermeden çözüm bulmak iyi oldu araç motor kısmına naftalin koydum kokusuna gelmiyor diye söylendi var deniyorum gelişmelerden haberdar ederim.
İçeriye naftalin kokusu geliyor mu peki araçla gezerken.

UğurK

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Antalya
Evet geldiği veri tespit edip zehir ile olumlu sonuç aldım 3 tane leş var şimdilik araç motor kısmına naftalin koydum 2 farklı noktaya şimdilik sorun yok gibi aracın yerini değiştirdim. İlerliyen günlerde ne olur bakacağız.