ARIYORUM - Karcher K5 uyumlu foam lance

Noname

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Merhaba,

K serisi basınçlı yıkama makinem için foam lance arıyorum.

Forumda Sam's Detailing foam lance vardı satılık, fakat yetişemedim. Konu kapanmış, öm gönderdim cevap alamadım.

Elinde olan ya da almama vesile olabilecek arkadaşların, abilerin, kardeşlerin yardımını rica ederim.

Uygun fiyata AutoBrite, Sam's Detailing vs bulamazsam MJJC alacağım. Yorumlarınıza göre gayet yeterli bir tercih fakat yurt dışı alışverişleri bu sıralar problemli diye okuyorum bu nedenle önce Forum'da sormak istedim.

Teşekkürler şimdiden.

@Pro Admin'in bilgisi dahilinde konu açtım.

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
Sam’s i ben almıştım.

Uygun fiyatta bulma şansın zayıf hocam.

Mjjc almanı öneririm

Noname

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Sam’s i ben almıştım.

Uygun fiyatta bulma şansın zayıf hocam.

Mjjc almanı öneririm

Belki bir ihtimal artık sıkılmış olan olur falan diye şansımı deneyeyim dedim :) Uygun fiyat derken tabii ki 200-250 bandından bahsettim ama o da zor tabi.

Mjjc almak mantıklı görünüyor şuan fakat onda da Çin alışverişlerindeki son yaşananlar ürkütmüyor değil...

Teşekkürler.

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Acaba satsam mı diye düşünüyorum :)

Ens_Clk

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ben de 18 haziranda mjjc siparişi verdim 26 temmuzda geldi kargo süresi uzundu umudu kesmeme az kalmıştı :komik:, sipariş ederken gümrük konusunda bi acaba diye soru işareti vardı kafamda ancak süreci görünce tahmin ettiğim gbi oldu 17 lira vergisini ödeyip teslim aldım. Bence mjjc siparişi geçebilirsiniz çok büyük bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Noname

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Ben çinden sipariş verdim mjjc yi 2 ay oldu ne ses var ne gelen :)

Merhaba, gelen giden oldu mu? :) 11 gün geçmiş...

Ben de 18 haziranda mjjc siparişi verdim 26 temmuzda geldi kargo süresi uzundu umudu kesmeme az kalmıştı :komik:, sipariş ederken gümrük konusunda bi acaba diye soru işareti vardı kafamda ancak süreci görünce tahmin ettiğim gbi oldu 17 lira vergisini ödeyip teslim aldım. Bence mjjc siparişi geçebilirsiniz çok büyük bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Benim şansıma 2 yıl sürer ama bakalım öbür ay vereceğim sipariş gibi duruyor, şimdilik Karcher'ın kendi lance'i ile idare ediyorum..

Teşekkürler cevap veren arkadaşlara.