Auto Finesse Verso yerine Apc arıyorum

SalihAccentera

Çaylak Detaycı
Üye
Aslında tekrardan verso alma ihtimalim var yani memnun kalamadım demem şu yöndeydi motorda başarılı bulamadım iç temizlikte yine alabilirim versodan devammı acaba ?

Murat

Profesyonel Detaycı
Admin
Aslında tekrardan verso alma ihtimalim var yani memnun kalamadım demem şu yöndeydi motorda başarılı bulamadım iç temizlikte yine alabilirim versodan devammı acaba ?
İç temizlikte soft bir apc olmasından dolayı severek kullanıyorum. Motor kısmı için 3D Orange bakabilirsiniz.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
iç kısım için flowey i2 soft güzel bir alternatif olur.

Eraycan

Tecrübeli Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
Amway loc u da denemenizi tavsiye ederim. Valet pro apc den sonra cok basarili gelmisti bana. Halen amway loc ile devam ediyorum

nuriksari

Uzman Detaycı
Üye
konsantre mı ürün kullanıma hazır mı yoksa Süleyman?

nuriksari

Uzman Detaycı
Üye
Valet pro apc bence de güzel soft iç plastik için güvenilebilecek bir ürün @SalihAccentera. siz valet pro apc yerine ne alayım dediniz ama konu valet pro apc iyidir e döndü. :) Gyeon Vynl Cleaner, Nanolex Interior, Adams Interior, AF Spritz, Autogylm Interior vs de değerlendirilebilir ama tabiki apc gibi değiller farkları var koruma olarak da kullanılabiliyor bazıları. Rutin temizlik için idealler. çok fazla araç içinde apc kullanılması taraftarı değilim ama senede birkaç kere detaylı iç temizlik için olabilir.