Bayram temizliği, gyeon Polish, gyeon prime, prima amigo glaze, zymöl ital

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Merhabalar arkadaşlar. Konuyu anca açabiliyorum yoğunluğumdan dolayı. Bu uygulamayı bile 4 günde...
Tüm mesajları görmek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
@onurçiko, üstad resmen ustalık eseriniz gibi . efsane uygulama efsane ürünler ve harikulade bir sonuç . ellerinize saglık.
ital zati tek başına elit bir ürün birde amigo glaze üstü show yapmış ,uygulamadaki chunky monkey seçimi tam first class detaylar.
detay aşkına tebiriklerimi kabul edin. ellerinize saglık 2. çok ama çok zevk aldım son kareler zymöl vb çok heycanlı bir serüven gibi yaşadım uygulamayı.
teşekkür ederim kendi adıma. muzzam.

ffsahin

Uzman Detaycı
Üye
Beyaz nasıl bu kadar parlayabilir :D . Ellerine sağlık abi daha yapılacak ne kalmış olabilir diye düşünüyorum aklıma birşey gelmiyor :D

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
@onurçiko, üstad resmen ustalık eseriniz gibi . efsane uygulama efsane ürünler ve harikulade bir sonuç . ellerinize saglık.
ital zati tek başına elit bir ürün birde amigo glaze üstü show yapmış ,uygulamadaki chunky monkey seçimi tam first class detaylar.
detay aşkına tebiriklerimi kabul edin. ellerinize saglık 2. çok ama çok zevk aldım son kareler zymöl vb çok heycanlı bir serüven gibi yaşadım uygulamayı.
teşekkür ederim kendi adıma. muzzam.
Çok teşekkür ederim üstadım, bu nazik yorumunla inanki çok mesut oldum. Keyf verebildiysem sizin gibi bir üstada ne mutlu bana. daha iyilerini yaparız umarım
Beyaz nasıl bu kadar parlayabilir :D . Ellerine sağlık abi daha yapılacak ne kalmış olabilir diye düşünüyorum aklıma birşey gelmiyor :D
Teşekkür ederim kardeşim, biliyorsun ki beyaz mütehassiyim:) yapılacak daha çok şey var aklımda, deli miyim neyim.

M U R A T

Usta Detaycı
Üye
Yine mukemmel bir uygulama parlaklik ust seviyede bende bayram tatilinde golfe kc m2 uyguladim amigo alip parlakligi taclandiracagim sanirim :) bu arada alta foamerin performansini yorumlar misin benim epocada bir acayiplik var beni terkedecek sanirim yerine fp urunu bakiyorum

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Maşallah abi, beyazda çıtayı çok yükseltiyosun bizleri zorluyosun :komik:
Yine keyifli uygulama olmuş,terzinin kendi söküğüde bir başka oluyor :mutlu:

Mentalfeed

Uzman Detaycı
Üye
Allah esirgesin abi. :nazar:

Japonlar kendi yaptığı arabayı görseler sana itaat ederler, biz böyle üretmedik ne yaptınız siz diye:komik:

Maşallah ellerine sağlık:sicak:

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
Maşallah abi ellerine emeğine sağlık. Bayramlık bakımı olmuş Civic beyin<3:nazar:

ttopak

Acemi Detaycı
Üye
Maşallah.Eline sağlık abi. Zevkle okudum. Çok süper uygulama olmuş.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

El_Diablo

Usta Detaycı
Üye
@onurçiko sen sindire sindire detay yapmisin. Meguiars engine dressing finishlerine hastayim. Motor yikamayi bu tarz yapmayi cok isterdim, lakin cesaret edemiyorum.Benim Meg dressing halen öyle dolapda bekliyip gözümün icine bakiyor.
Prima Amigo ve Zymöl Ital kombinasyonu birbirini tamamlamis. xaronfr testinde HD Cleanse ile Ipa dayanim ve parlaklik testinde birbirinden farki yokdu. O yüzden bu kombinasyon en uygunu bence.
Ellerine saglik uygulama icin. Inaniyorum ic kisimin detayi bu kalitede devam edecek.
Bu arada herkese hayirli cumalar...................

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Abi maşallah hem sana hem Civic'e :alkis: Detayın detayını sergilemişsin yine. Amigolar italler havada çarpışmış :komik:

Bu arada çıtayı Everest'in tepesine bıraktığın için teşekkürler :digidik:

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
Ellerine sağlık master bey
Yine ünvanına yakışır bir uygulama olmuş
Yapılan tüm işlemler kullanılan malzemeler ve uygulama teknikleri hepsi referans niteliğinde maaşallah
:alkis:
Bu arada glaze makinayla mı uyguluyorsun,cevap evetse acaba elle de uygulanabilir mi?

buraldinyo

Çaylak Detaycı
Üye
Uygulama ayrı, paylaşım ve anlatım ayrı güzellikte olmuş. İnsan daha da binmeye kıyamaz, kaldır müzeye koy

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
Master ellerine sağlık yine döktürmüş sün on numara uygulama olmuş. Senin arabanın davlumbazının içi çoğu aracın dışından daha bakımlı...

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
@Atocan, teşekkür ederim kardeşim, maşallah ı esirgemeyelim lütfen, bu aralar burnumuz pislikten çıkmıyor.
Bu da uzun yol hatırası, yolda giderken tak diye bir ses geldi, sonuç.
IMG_20190606_150931.jpg

@M U R A T, teşekkür ederim, amigo kesinlikle uygulamalısın. Üstüne bir de wax bakmalara doyamazsın. Alta ile ilgili yorum yapayım, kullanmadığım foamer kalmadı gibi en iyi köpük yapan bu. Çok çok az ürünle, hatta koklatsan bike harika köpük yapıyor. Atım süreside eğer iyi pompalarsan. Lakin tek kötü yanı çok uzun süre pompalamak lazım. Yani senin kullandığın epocayı 10 kere pompalıyorsan bunu 50 kere pompalıyorsun tek seferde. Bu da biraz kol yoruyor. 2 lt olması ayrı bir avantaj. Nozul açısıda diğer foamerlara göre daha geniş, bu da bir artı.

@can26, teşekkür ederim kardeşim, beyaz olunca çıtayı mecburen tepelere çıkaraz. Yoksa forumun diline düşüyoruz:)

@Mentalfeed, teşekkür ederim kardeşim, daha bu japon neler neler görecek inşallah.

@SubaruOutback, Yolun düşer inşallah buralara Hakan, nasip belli mi olur.

@Pro, aynen adminim bayramlıklarını giydirdik bizim çocuğa.

@ttopak, teşekkür ederim kardeşim, keyf verdiysek ne mutlu.

@El_Diablo, Çok teşekkür ederim, Meguiars engine dressing harika bir ürün, heralde burada başka ürün aramamda kullanmamda. Yine bitti tekrar alacağım kesinlikle. Motor temizliğinden korkma bence, tecrübeli bir detaycısın, kesinlikle girişmelisin. Bir kaç püf noktaya dikkat ettikten sonra hiç sıkıntı yok.
Sürekli yaptığım üzere wax altına glaze uygulamada pek bir mahsur görmüyorum ben, dayanıma da çok büyük bir etkisi olduğunu görmedim açıkçası. Verdiği artı parlaklık ve derinlik beni daha fazla cezbediyor.
İlk fırsatta iç detayını ve aklımdakileri yapmaya çalışacağım.

@_CaN_, Teşekkürler kardeşim, inşallah çitaları daha da yukarlara çekeceğiz. Bu işin limiti yok biliyorsun. Mottomuz her seferinde üstüne koymak.

@İdris, Teşekkür ederim İdris'cığım, maalesef bulunmuyor, bulursam deli stok yapacam bu üründen.

@ccibb, Teşekkür ederim hacı, amacım yardımcı olmak, olabiliyorsam amacıma ulaştım demek.
Glaze makina ile uyguluyorum lakin el ile de uygulama yapabilirsin.

@buraldinyo, teşekkür ederim, özellikle iç temizlikten sonra arabaya binerken zorlandığım doğrudur, galoşla çok adam bindirmişliğim var arabaya:)

@Dragstar, teşekkür ederim Sensei, senden öğrendik biz bu işleri:)

@kaangiu, teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

Atocan

Uzman Detaycı
Üye
Abi geçmiş olsun büyük bişey gelmiş galiba inş plastik aksamdır