Bayram temizliği, gyeon Polish, gyeon prime, prima amigo glaze, zymöl ital

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Abi eline sağlık. Biz araç dışı ile zor uğraşıyoruz sen ince ayrıntılara girmişsin. Fabrika senin aracı görse alıp showruma koyar.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim kardeşim, vakit buldukça yapıyorum birşeyler.

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Böyle bir sonuç çıkartabilicek olsam çoktan girişmiştim ama ürün tedarik aşamasındayım en kısa sürede ne çıkartabilirim bir deneme yapacağım
Şu anki durumundan daha iyi sonuçlar elde edersin kesinlikle, ürünleri tedarik edince giriş, bekliyoruz güzel bir konu.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Bir güncel çekelim,
Bayram bitti ama temizliği hala bitmedi. Daha önce dediğim gibi aklımdakilerin hepsini yapamamıştım. Şimdi bittimi derseniz yine bitmedi :)

Ne yaptık buğün, kaput altı, kapı araları, bağaj kapısı araları vs gibi yerlerin detayını yaptım. Koch chemie p2 02, flowey fine cut polish ile polish yaptım el padi ile. Akabinde sadece kaput lastiği altına vp wax, diğer yerleri ise Zymöl Carbon ile korumaya aldım ve parlattım. Resimleri ekleyemiyorum fakat videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

"Sınır tanımayan detaycılar" derneginin temelleri atılıyor. Yazın bu uygulamayı bir yere. Üstad ellerinize saglık yine adından söz ettirecek bir iş çıkarmışsınız. Detayda Kaput altının eksik kallmaması gerektiginin bir isbatı hemde dünyaca ünlü zymölle ödüllendirerek. Teşekkürler iyi detaylar.

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
"Sınır tanımayan detaycılar" derneginin temelleri atılıyor. Yazın bu uygulamayı bir yere. Üstad ellerinize saglık yine adından söz ettirecek bir iş çıkarmışsınız. Detayda Kaput altının eksik kallmaması gerektiginin bir isbatı hemde dünyaca ünlü zymölle ödüllendirerek. Teşekkürler iyi detaylar.
Üatadım sırf senin şu güzel yorumlarına mazhar olabilmek için bile hergün detay yapasım geliyor. Ben teşekkür ediyorum bu nazik yorumun için.

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Bizim hastalıkta son nokta
:heyecan::deli:
Yoksa değil mi?
:dusun:
Ellerine sağlık hacı
Detaylar fark yaratır ;)
Hafta sonu ben de kaput altının tozunu alırken bir arkadaş denk geldi
Sorması ayıp bu yaptığının ne faydası var dedi
:rulet:
Tövbe estağfurullah
Ben de ben tedavi oluyorum ama senin pek işine yarayacağını sanmıyorum dedim geçtim :)

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bizim hastalıkta son nokta
:heyecan::deli:
Yoksa değil mi?
:dusun:
Ellerine sağlık hacı
Detaylar fark yaratır ;)
Hafta sonu ben de kaput altının tozunu alırken bir arkadaş denk geldi
Sorması ayıp bu yaptığının ne faydası var dedi
:rulet:
Tövbe estağfurullah
Ben de ben tedavi oluyorum ama senin pek işine yarayacağını sanmıyorum dedim geçtim :)
Teşekkür ederim hacı, bu hastalığın limiti yok sanmıyorum.
O arkadaş ile farklı dünyalardanız biz:)

frkozdmr

Amatör Detaycı
Üye
İl
İzmir
Bu kadarı çok fazla derken bile biz, siz hala yapılacaklar bitmedi diyorsanız, PES diyorum. Bu enerjiye hayran olmamak mümkün değil. Elinize emeğinize sağlık. Hem size hemde aracınıza maşallah..

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Abi maşallahın var gözlerimi alamadım araçtan :heyecan:
Teşekkür ederim kardeşim, fırsat bulursak seninkinide güzelleştirelim.
Bu kadarı çok fazla derken bile biz, siz hala yapılacaklar bitmedi diyorsanız, PES diyorum. Bu enerjiye hayran olmamak mümkün değil. Elinize emeğinize sağlık. Hem size hemde aracınıza maşallah..
Teşekkür ederim, elimden geldiğince detayın hakkını vermeye çalışıyorum.

muratyz

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Dardanel
Eline sağlık üstad,gerçekten “master degree” bi detay olmuş ünvanının hakkını vermişsin :)

Kaç gündür konuya giriyorm ama mobil tapatalk beni dışarı atıyodu,bugün pc den gördüm olayı.tapatalk bile bukadar ince detaya dayanamayıp istifasını verdi :)

Bu arada sealant yada glaze üzerine uygulanan son kat ürünlerin ömrü hakkında hep bi olumsuz yargı var kafalarda.zymöl italin ömrünü merak ediyorum.güncellemeleri paylaşırsan sevinirim

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık üstad,gerçekten “master degree” bi detay olmuş ünvanının hakkını vermişsin :)

Kaç gündür konuya giriyorm ama mobil tapatalk beni dışarı atıyodu,bugün pc den gördüm olayı.tapatalk bile bukadar ince detaya dayanamayıp istifasını verdi :)

Bu arada sealant yada glaze üzerine uygulanan son kat ürünlerin ömrü hakkında hep bi olumsuz yargı var kafalarda.zymöl italin ömrünü merak ediyorum.güncellemeleri paylaşırsan sevinirim
Çok teşekkür ederim güzel yorumların için. Konu biraz ağır geldi demek ki:)
İtalin ömrü konusunda bir test yapabileceğimi zannetmiyorum çünkü kesin bir kaşıntı tutar beni, birşeyler uygularım üstüne. Ama sayın Senseimiz @Dragstar ın bir konusu var dayanımıyla ilgili.