Bayram Temizliği (İbiza FR) flexipads jant fırçası

ttopak

Tecrübeli Detaycı
Üye
Baba olmak gerçekten çok zormuş. Geceleri uykuya hasret kaldım. yakaladığım ilk fırsatta arabayı yıkadım.
Çok fazla birşey yazmayacam. Fotoğraflar herşeyi anlatıyor. Ensonda kullandıklarımı yazarım.

Ekli dosyayı görüntüle 13705

Ekli dosyayı görüntüle 13706

Ekli dosyayı görüntüle 13707
—————————-

Ekli dosyayı görüntüle 13708

Ekli dosyayı görüntüle 13710

Ekli dosyayı görüntüle 13711

Ekli dosyayı görüntüle 13712
Ekli dosyayı görüntüle 13713

Ekli dosyayı görüntüle 13714

Ekli dosyayı görüntüle 13715
Ekli dosyayı görüntüle 13716

Ekli dosyayı görüntüle 13717

Ekli dosyayı görüntüle 13718
Ekli dosyayı görüntüle 13719

Ekli dosyayı görüntüle 13720

Ekli dosyayı görüntüle 13721

Ekli dosyayı görüntüle 13722

FİNİŞŞŞ———

Ekli dosyayı görüntüle 13723

Ekli dosyayı görüntüle 13724

Ekli dosyayı görüntüle 13725

Ekli dosyayı görüntüle 13726

Kullandığım malzemele

FIRÇALAR
Worfstuff 40mm & lastik aplikatörü
3d kısa & uzun saplı fırçaa
Flexipads jant fırçası
Lastik temizleme fırçası
Valetpro brush

KİMYASALLAR
VALETPRO , apc , bilberry wheel cleaner ,snow combo 2, Concentrated şampuan
CevizW2
Gyeon wetcoat
Flowey glass cleaner
3d magic dressing & final touch

Wizard of gloss blue marlin
Elinize sağlık. Güzel bir yıkama olmuş. Ben sizin aracı leon sanıyordum daha yeni fark ettim ıbiza oldugunu. Maşallah.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Süper bir renk, insanda sürekli detay yapası gelir buna, ayrıca jantlarda çok şok. Eline sağlık, bayrama yakışır şekilde giriş yapmışsın.

occan

Tecrübeli Detaycı
Üye
Öncelikle babalığın hayırlı olsun Allah analı babalı ve sağlıklı büyütmeyi nasip etsin inşallah. Birde benden duymuş olma ama daha zor günler seni bekliyor :) Ama kesinlikle herşeye değer.
Elinize sağlık çok güzel bir yıkama aracın rengi çok iyi @onurçiko, nunda dediği gibi insanın bu araca sürekli detay yapası gelir ama heveslenme bir süre sadece yıkama ile idare edeceksin malesef :) :)

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Üye
Sonraları bu uyku işine alışıyor insan, Hayırla büyüsün şimdiden junior detailer:komik:
Renk ve jantlar tam detaylık içide bej olaydı bak sen keyife. Ellerine sağlık. Flexiped de güzel yumuşak ama sağlam gözüküyor gerçi tek resim çekmişsin ama, inceleme yaparsın artık;)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
Fotolardan her şeyi anladım. Ellerine sağlık Güzel uygulama olmuş. Babalığın hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inşallah.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

nuriksari

Profesyonel Detaycı
Üye
güzel renk güzel uygulama. Ellerinize sağlık. Wheel woolies wherl woolies diye arayan siz miydiniz son zamanalrda forumda? umarım Flexipads de beklentilerinizi karşılamıştır hayırlı olsun, tüy yapısı güzel tutma kısmı ahşap olduğu için esneklik az gibi gelmişti bana ama her türlü işinizi görür kaliteli ürün. Bir de naçizane tavsiyem jantların ön yüzü için daha yumuşak bir materyal tercih etmeniz yönünde hatta yün eldiven flexipads tavsite ederim jantlar için özel ya da herhangi .bir eldiven rahat edebileceğiniz yüzey çizme riski daha az ve daha efektif temizlik yapan. Tekrar elinize sağlık renk tam glaze üstü carnaubalık yaz bitmeden

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Babalık zor iş gerçekten. Özellikle ilk zamanlarda. 2 sene önce kızım dünyaya geldiğinde aynı duyguları yaşamıştım. İnsan alışıyor bir süre sonra bu koşuşturmaya. Her şeyi uyuduğu zaman yapmaya çalışıyorum. Yoksa onunla ilgilenmediğim için kendimi suçlu hissediyorum <3

Detay alışkanlıklarım baba olduktan sonra değişti tabii. Boya korumayı daha seyrek, tamamlayıcı sık sil ürünleri daha sık kullanmaya başladım mesela :utandim: Aracın arka koltuğunu daha sık temizlemeye başladım. Galoş kullanma seviyesinden paspasların üzerindeki kağıtları kaldırma seviyesine geldim mesela :heyecan:

Allah sizlere ve bebeğinize sağlık sıhhat mutluluk ve huzur versin. Detay bir şekilde oluyor.

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
Elinize sağlık
Renk gerçekten bizim gibiler için tahrik edici :taraa:
Aracada bebeğinize de birer maaşallah
:nazar::nazar:

omrslhmms

Usta Detaycı
Üye
Merhaba @Endotown ,

Flexipads Jant Temizleme Fırçası hakkınızda yorumlarınız nedir? Kullanım, dayanıklılık, iş görme açısından yorum yapabilir misiniz?
Wheel Woolies kullanmış mıydınız daha öncesinde? Kıyas yapabilir misiniz?

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Şimdi aslında en kolay zamanları, sen ne istersen o oluyor o sana uyum sağlıyor sonra tam tersi olmaya başlayacak. Kıyafet seçecek, yemek seçecek, mekan seçecek....
Analı babalı, sağlıkla büyüsün :)

P.S:Flexi padsssss, keşke benim olsa :D :D :D

green_spell

Uzman Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık,
Temizlik yaparken Flexipads jant fırçasının formu bozulmadıysa ww yerine tercih edilebilir. Arada baya bir fiyat farkı var çünkü.
Allah analı babalı büyütsün :)

Endotown

Usta Detaycı
Üye
Merhaba @Endotown ,

Flexipads Jant Temizleme Fırçası hakkınızda yorumlarınız nedir? Kullanım, dayanıklılık, iş görme açısından yorum yapabilir misiniz?
Wheel Woolies kullanmış mıydınız daha öncesinde? Kıyas yapabilir misiniz?
Gayet memnunum. İşimi görüyor. Temizliğide çok kolay güzelce yıkayıp kılıç sallar gibi iki kere sallıyorum. Tüyler kendine geliyor sonra kurumaya bırakıyorum. Wheel woolies kullanmadım. Kıyaslama yapamıyorum

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
aynı eldivenden var fakat terleme yapıyor nefret ettiriyor :(
Siz bilirseniz tabi ama bunlar çok masum kimyasallar değil. Kimisine hiç zarar vermezken benim gibi alerjik bünyeye sahip olanlarda egzamaya ve cilt kuruluğuna sebebiyet verebiliyor. Geçen sene doktora gittim bu sebeple ve bir süre kesinlikle kimyasala temas etme demişti.