İnceleme Bear Force Kısa Tetik Ve 5'li Nozül Seti

Enes_10

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Anlamadığım bir nokta var. Neden bu ürünle su sıçramasına, ıslak veya köpüklü araca dahada yaklaştırıyoruz ki vücudumuzu?
Ve uzun standart borularla niminik bilek hareketleri ile işgücünden tasarruf varken neden aracın dibinden bu ürünle uğraş sağlıyoruz? Neden davlumbaz gibi su tozumasının çok olacağı bir yerde standart uca göre işin daha da dibine girip ağzımız yüzümüz su bulutu oluyor?

Ben gerçekten bu ürünün mantığını anlayamadım. Ben yanılıyor da olabilirim. Kullanmadım çünkü. Ama kullansam sanki bu olumsuz senaryoların hepsini yaşayacağımı hissediyorum.
Evet kullanmadığınız için bazı endişeleriniz olabilir, gayet doğal. Ama dediğiniz şu sıçramaları vs doğru nozül kullanırsanız neredeyse hiç yaşanmıyor. Özellikle davlumbazda uzun tetik ile çalışmak çok zor olduğu için bu tür kısa tetikler çok pratik. Bir de bu tetikler ile basınç gücünde ciddi artış hissediliyor. İmkanım olursa aynı makine ile uzun tetik vs. kısa tetik şeklinde kısa bir video yaparım belki.
Neyse ürünü çok övdük, gören de üretici ya da satıcı zannedecek :) Olay tamamen tercih meselesi ve tercih edenlerin belirli sebepleri var. İş gücünde artış değil azalma yaşanıyor bu arada.

ibrahimd

Acemi Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Merhabalar hayırlı akşamlar, Nozzle olarak genel olarak yeşil mi kullanıyorsunuz veyahut değiştiriyor musunuz herhangi bir yeri yıkamaya gecerken?

Misafir

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Muğla
Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Video ile birlikte çok güzel bir inceleme olmuş. Ben de karcher makinem için listeme ekledim.

Enes_10

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhabalar hayırlı akşamlar, Nozzle olarak genel olarak yeşil mi kullanıyorsunuz veyahut değiştiriyor musunuz herhangi bir yeri yıkamaya gecerken?
Merhabalar, size de hayırlı akşamlar hocam. Sarıyı da denedim, en çok yeşilin atımı hoşuma gitti :) Yeni aldığım ve vaktim kısıtlı olduğu için hepsini deneyim videosunu çekemedim.