Benzinlik Yıkama Tavsiyeleri

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Bilmezmiyim neler yaptını. Latife ediyorum. Deniz 30 ° su sıcaklıgı. Akşam denizi bi başka oluyor. Güneşte tadı yok şimdi enfes.
Ekli dosyayı görüntüle 12325
Biliyorum be üstadım bildiğini, ben arşiv olsun diye attım resmi. Hani bilmeyenler için bilgi niteliğinde.
Ben de en çok güneş gidinceye severim denizin tadını çıkarmayı. @Atocan, bizim dibimizde de ne oluyor. Ben daha giremedim denize.

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
Biliyorum be üstadım bildiğini, ben arşiv olsun diye attım resmi. Hani bilmeyenler için bilgi niteliğinde.
Ben de en çok güneş gidinceye severim denizin tadını çıkarmayı. @Atocan, bizim dibimizde de ne oluyor. Ben daha giremedim denize.
Onun yakınlarında olduğunu bilmek bile yeterli abi kenarında otur al çayını bide cuhara yaktın mı off benden iyisi olmaz yakın zamanda birlikte yapabilmek dileğiyle :)

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Onun yakınlarında olduğunu bilmek bile yeterli abi kenarında otur al çayını bide cuhara yaktın mı off benden iyisi olmaz yakın zamanda birlikte yapabilmek dileğiyle :)
Yokk öyle dag tepe gibi izlenmez deniz . Bi bakarsın derinlerine ,seni hipnotize eder içine çeker kurtulamazsın.