Benzinlik Yıkama Tavsiyeleri

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bilmezmiyim neler yaptını. Latife ediyorum. Deniz 30 ° su sıcaklıgı. Akşam denizi bi başka oluyor. Güneşte tadı yok şimdi enfes.
Ekli dosyayı görüntüle 12325
Biliyorum be üstadım bildiğini, ben arşiv olsun diye attım resmi. Hani bilmeyenler için bilgi niteliğinde.
Ben de en çok güneş gidinceye severim denizin tadını çıkarmayı. @Atocan, bizim dibimizde de ne oluyor. Ben daha giremedim denize.

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Biliyorum be üstadım bildiğini, ben arşiv olsun diye attım resmi. Hani bilmeyenler için bilgi niteliğinde.
Ben de en çok güneş gidinceye severim denizin tadını çıkarmayı. @Atocan, bizim dibimizde de ne oluyor. Ben daha giremedim denize.
Onun yakınlarında olduğunu bilmek bile yeterli abi kenarında otur al çayını bide cuhara yaktın mı off benden iyisi olmaz yakın zamanda birlikte yapabilmek dileğiyle :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Onun yakınlarında olduğunu bilmek bile yeterli abi kenarında otur al çayını bide cuhara yaktın mı off benden iyisi olmaz yakın zamanda birlikte yapabilmek dileğiyle :)
Yokk öyle dag tepe gibi izlenmez deniz . Bi bakarsın derinlerine ,seni hipnotize eder içine çeker kurtulamazsın.

berkayesilyurtt

Acemi Detaycı
Üye
Benzinlik tayfaya selam olsun,
Ben de benzinlikten kurtulmak için bahsi geçen aliexpressteki pompalardan almış ve kullanan birisiyim. Alacak olan sorusu olan varsa cevaplayabilirim çünkü yüksek beklentiyle alırsanız kırmak isteyebilirsiniz :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Driver_can

Usta Detaycı
Üye
Bende genelde benzinlikte kendi yıkayanlardanım.Yıkamacıya götürünce parmaklarında yüzükler bilekte zincirler öyle araç kuruluyorlar ondan sonra tepem atıyor.Karcher k2 makinem var sıfır tam bir setim de var fakat kullanma imkanım hiç olmadı elektrik ve su bağlantı yüzüne mjj foam lance karcher 20 metre su hortumları falan.Hepsi duruyor.Valet pro ph nötr mevcut bidonla hangi köpük yapma ürününü önerirsiniz?Kwazar övülüyor kaç litre olanını en uygun nereden alabilirim.Şampuanı kullanayım en azından evde boş duruyor.

Noter

Çaylak Detaycı
Üye
Benzinlik tayfaya selam olsun,
Ben de benzinlikten kurtulmak için bahsi geçen aliexpressteki pompalardan almış ve kullanan birisiyim. Alacak olan sorusu olan varsa cevaplayabilirim çünkü yüksek beklentiyle alırsanız kırmak isteyebilirsiniz :D

Gördüm AliExpress te, oradaki videolarda çok kullanışlı gözüküyor ama gerçekte nasıl bir deneyim sizden dinleyelim. 1-2 kova ile araç yıkanıyor mu? Tazyik nasıl ?

berkayesilyurtt

Acemi Detaycı
Üye
Gördüm AliExpress te, oradaki videolarda çok kullanışlı gözüküyor ama gerçekte nasıl bir deneyim sizden dinleyelim. 1-2 kova ile araç yıkanıyor mu? Tazyik nasıl ?
Tazyikten başlayayım, dereceli bir nozzle olmadığı için öyle perde şeklinde tazyikli su atamıyor maalesef. İyi bir tazyik için doğrusal atmak gerekiyor geniş atım yapmak isterseniz tazyik düşüyor. Kurulumu kolay ve basit hemen çakmaklığa takıp hortumları kurup başlayabiliyosunuz. Ancak can alıcı nokta şu toz dışında biraz kirlenmiş aracı yıkamak için detail kafasındaysanız kovalar hariç sırf durulamak için en az 20-25 Litre su gerekiyor. Beni en çok zorlayan durum buydu. Ama araç çok kirliyken benzinliğe gidip biraz toz varken evimin önünde garajımda keyiflice yıkarım diyosanız güzel olur. Ankaradaysanız buyrun gelin deneyin görün :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Abi hiç gülesim yokken karnım ağrıyana kadar güldüm yemin ederim :kop::kop:
ben halen gülüyorum. efsane video . hergün izleyip izleyip üstüne farklı selerle dublaj yapıp kopuyoruz. köpegin o efso bakışlarına neyi koysan cuk diye oturuyor. bakışlar çokgen sıfat içeriyor.

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
:alkisss:
Tazyikten başlayayım, dereceli bir nozzle olmadığı için öyle perde şeklinde tazyikli su atamıyor maalesef. İyi bir tazyik için doğrusal atmak gerekiyor geniş atım yapmak isterseniz tazyik düşüyor. Kurulumu kolay ve basit hemen çakmaklığa takıp hortumları kurup başlayabiliyosunuz. Ancak can alıcı nokta şu toz dışında biraz kirlenmiş aracı yıkamak için detail kafasındaysanız kovalar hariç sırf durulamak için en az 20-25 Litre su gerekiyor. Beni en çok zorlayan durum buydu. Ama araç çok kirliyken benzinliğe gidip biraz toz varken evimin önünde garajımda keyiflice yıkarım diyosanız güzel olur. Ankaradaysanız buyrun gelin deneyin görün :)

O zmn buluşmaya pazar günü atlayın gelin bendeki yaz başında aldığım midapo yerli pompamızı getireyim kapıştıralım:kop:

berkayesilyurtt

Acemi Detaycı
Üye
:alkisss:
O zmn buluşmaya pazar günü atlayın gelin bendeki yaz başında aldığım midapo yerli pompamızı getireyim kapıştıralım:kop:
Abi valla arabayı sattım birileri gelse hemen gelicem de imkan yok maalesef :( Benimki 80W abi seninki kaç w kapıştıralım bakalım :D

Noter

Çaylak Detaycı
Üye

Ankaradayım, ben de. İşten güçten fırsat bulsam görmek isterim, yer neresi Ankara da. Benim iş Dışkapı, Ev Batıkent.