Beyazlar da Parlar - Golf 7,5

KaiZeN

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
@KaiZeN Erçin abi tekrardan eline koluna sağlık :) carpro ultrafine beyaz kil ve nanolex tire eklendi listeye :) havalar ısınsa da daha sık uygulama görmeye başlasak artık, ortam şenlense şöyle :D
Teşekkürler Musatafa sağolasın. Golftutkusunda unutmuşum cevap vermeyi nanolex tire ile ilgili :) bende şuan sadece o var ve carpro perl almıştım henüz kullanmadım. Alalı 1 sene olmuştur ve 4 te 1 i hala var ve yağlı yapısı. Memnun kalacakasındır :) Aynen bakalım bundan sonra zymöl leriz inşallah :)

@KaiZeN elinize sağlık hocam neredeyse çoğu ürün keyifle kullandığım ürünler benimde,güle güle kirletin :) maşallah
Teşekkürler Can hocam. Bende severek kullanıyorum..

Elinize sağlık hocam , benzinlik şartlarına göre güzel uygulamalar olmuş :)
Teşekkürler hocam sağolasın..

Emeğine sağlık şartlar zor ama uygulama güzel olmuş.
Teşekkürler üstad sağolasın..

Teşekkürler hocam :)

Ellerinize sağlık, ürünler ve uygulama gayet güzel güle güle kirletin :)
Teşekkürler Berkay hocam sağolasın ..

Dr HCD

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Elinize sağlık güzel paklanmış:) Listeye birkaç ürün ekledim:kovboyyx: Gyeon soft wipe yorumunuzu alabilir miyim? Benim work stuff lar hav bırakmaya başladı:(

KaiZeN

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Elinize sağlık güzel paklanmış:) Listeye birkaç ürün ekledim:kovboyyx: Gyeon soft wipe yorumunuzu alabilir miyim? Benim work stuff lar hav bırakmaya başladı:(
Teşekkürler hocam sağolasın. Gyeon soft wipe ı yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum, oldukça yumuşak ve güzel bir wax bezi. Bir tanesini ben torpidonun hafif tozunu alırken kullanıyorum. Tavsiye ederim..

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Elinize saglik rutin kontrollü temizlik yapildigi belli arac canli duruyor :nazar: :)

Celal

Uzman Detaycı
Üye
Ellerine sağlık,harika görünüyor.araba bir kaç saatte kabuk değiştirmiş resmen

KaiZeN

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Merhaba arkadaşlar,

Dün akşam hızlı bir yıkama yapıp ölü toprağını attık üstümüzden :) Bugünde hanım sınava çalışınca küçük adamı dışarı çıkarttım, hava biraz soğukdu. O traktörüyle gezerken ben de torpido ve piano blacklere el attım.

Torpido da zymöl vinyl cleaner ve conditioner kullanıyorum. Oldukça memnunum bu ikiliden. Piano blackler de detail wax dememi bekliyorsunuz ama concours kullandım :) İç temizlik çantamda nerden kaldıysa concours kalmış ve etiketine hiç bakmadan başladım uygulamaya burun da biraz tıkanık olunca geç de olsa o tarçın kokusunu fark ettiğimde iş işten geçmişti :of: renkleri birbirine çok yakın detail wax ile concours un o yüzden gözden kaçtı :komik: Ve gelsin finaller..