BMW 525i detay-Zymöl Glasür

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
Terliklerine hastayım varya abi :komik:
Yine döktürmüşsün ellerin dert görmesin maşallah bu renkleri görünce gri araç aldığıma bin pişman oluyorum abi

Tonyukuk07

Usta Detaycı
Üye
Ellerine sağlık kardeşim çok güzel olmuş akşam olmasına rağmen finaller mükemmel.

Haftaya hanemize Bmw e30 M3 Sport Evo geliyor ona da el atarsın artık :)

Türkiye’de 4 adet var bu makineden :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

esstel

Tecrübeli Detaycı
Üye
emeğinize sağlık...kanalınıza abone oldum..videolar baştan sona güzel montajlanırsa daha iyi olur kanaatimce...

akhisar

Usta Detaycı
Üye
onur usta finaller gece karanlıgına kalsa bile yapılan işçilik vede kaliteli ürünler işin hakkını göstermiş yansımalar harika araç vede sahibi çok şanslılar

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Terliklerine hastayım varya abi :komik:
Yine döktürmüşsün ellerin dert görmesin maşallah bu renkleri görünce gri araç aldığıma bin pişman oluyorum abi
Arkadaş ne istiyorsunuz tetkiklerinde:)
Teşekkür ederim, benim beyaz senin gri el arabasıyla avutuyoruz kendimizi böyle.
Ellerine sağlık kardeşim çok güzel olmuş akşam olmasına rağmen finaller mükemmel.

Haftaya hanemize Bmw e30 M3 Sport Evo geliyor ona da el atarsın artık :)

Türkiye’de 4 adet var bu makineden :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim, Oo makina sağlam. Gelsin tabiki. Artık bu turda atarız havamiz olsun:)
emeğinize sağlık...kanalınıza abone oldum..videolar baştan sona güzel montajlanırsa daha iyi olur kanaatimce...
Teşekkür ederim, haklısın ama ben doğru dürüst anlamıyorum. Kanala koyduğum videoları sadece buraya yüklemek için kullanıyorum aslında. Birde orada toplu duruyor işte. Stok alanı bir nevi.
Çok güzel bir araçmış, hakkını vermişin abi sende
Teşekkür ederim kardeşim. Yaşına göre süper bir araba. Çok beğendim. Keşke benim olsa...
Abi ellerine sağlık, onurçiko kalitesini yine ortaya koymuş..:alkis::)
Teşekkürler kardeşim, estağfurullah.
@onurçiko bir tercihin olsun Kanka. Piyasadaki tüm markaları kullanmışsın :)
O kadar mali boşuna mı aldık yavvv:kop:
Ellerinize Sağlık.
Sonuç enfes olmuş...
Teşekkür ederim:utandim:
Ellerine sağlık başkan büyük emek var ve sonuç da ortada anlatmaya gerek yok görüyorsunuz:alkis::hava:
Teşekkür ederim emek ve kıymet bilen yorumlarınız icin:utandim:
onur usta finaller gece karanlıgına kalsa bile yapılan işçilik vede kaliteli ürünler işin hakkını göstermiş yansımalar harika araç vede sahibi çok şanslılar
Teşekkür ederim ustacım, sizin ustalığınızı yakalamaya çalışıyorum:utandim:

oskay

Çaylak Detaycı
Üye
ellerine sağlık yaşlı kurt sıfır gibi olmuş. Siyah güzel ama böyle bakarsan . Yanmış resmen çok başarılı.

multispace

Uzman Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
Aga eline sağlık. Balance keçeyi beğenmene sevindim. Benim de çok sevdiğim bir keçe. Sert boyalarda kullanıyorum kısa yoldan sonuç veriyor güzel pastayla. Ebony polish siyah da benim de vazgeçilmez ürünüm. Çok severek kullanıyorum. Seviyoruz siyahları :)

nuriksari

Profesyonel Detaycı
Üye
Ellerine sağlık Onur. Her uygulaman şiir gibi akıp gidiyor. Okuması izlemesi incelemesi ayrı bir zevk, ama her seferinde bu kadar işi tek başına nasıl tek günde yapabildiğini sorguluyorum. Sabah 6 gece 12 bile olsa yetiştirilmez ki bence o konuda ayrı bir takdiri hakediyorsun. Jant temizlik videosunu 6.22 dakika boyunca atlamadan izledim. Tam bir jant lastik detayı. Jant fetişisti Onur. ;))

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
ellerine sağlık yaşlı kurt sıfır gibi olmuş. Siyah güzel ama böyle bakarsan . Yanmış resmen çok başarılı.
Teşekkür ederim, gerçekten yaşlı kurt. Bundan sonra daha sık göreceksiniz bu arabayı. Himayeme aldım. Seviyorum böyle yaşlı ama diri arabaları.
Aga eline sağlık. Balance keçeyi beğenmene sevindim. Benim de çok sevdiğim bir keçe. Sert boyalarda kullanıyorum kısa yoldan sonuç veriyor güzel pastayla. Ebony polish siyah da benim de vazgeçilmez ürünüm. Çok severek kullanıyorum. Seviyoruz siyahları :)
Teşekkür ederim, önerileri aldım ve çok memnun kaldım. Sonax ile beraber işimi oldukça kısalttı. Yoksa bu araba çok uzun sürerdi. Ebony polish perfect in üzerine mükemmel bir parlaklık verdi. Çok beğendim. Kullandığım en başarılı kombinasyon oldu. Siyah olsun çamurdan olsun :)
elıne saglık onur yıne sıır gıbı akıp gıttı :)
Teşekkür ederim.:utandim:
Ellerine sağlık Onur. Her uygulaman şiir gibi akıp gidiyor. Okuması izlemesi incelemesi ayrı bir zevk, ama her seferinde bu kadar işi tek başına nasıl tek günde yapabildiğini sorguluyorum. Sabah 6 gece 12 bile olsa yetiştirilmez ki bence o konuda ayrı bir takdiri hakediyorsun. Jant temizlik videosunu 6.22 dakika boyunca atlamadan izledim. Tam bir jant lastik detayı. Jant fetişisti Onur. ;))
Teşekkür ederim. Yukarıda dediğim gibi boyaya göre doğru kombinasyon ile yetişiyor. Fakat 16 saat sadece 1 kere tuvalet molası verdim. Yani benim yaptığım akıllı işi değil. Jant lastik davlumbaz bu konuda hassasim:heyecan:

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Eski siyasetçilerin araçlarını özellikle arayan bir sürü insan var hakikaten. İçine detay yapmak ayrı zevkli olur tahminimce. Bu arada Anıtkabir’deki arabaları görünce içim yanıyor. Seni bi öneriyim ben. Ekipman olsa girerim ihaleye :D

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Eski siyasetçilerin araçlarını özellikle arayan bir sürü insan var hakikaten. İçine detay yapmak ayrı zevkli olur tahminimce. Bu arada Anıtkabir’deki arabaları görünce içim yanıyor. Seni bi öneriyim ben. Ekipman olsa girerim ihaleye :D
IMG-20180827-WA0018.jpeg
IMG-20180827-WA0020.jpeg
İçi de bu.

Eraycan

Tecrübeli Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
Abi eline sağlık. Sonuç mükemmel olmuş. Sonax .cutmax ve perfect finish üst düzey ürünler mükemmel sonuca ulaştırmış