Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

bahtitopal

Acemi Detaycı
Üye
@kizmazfatih ile dün öğleden sonra 16:30 da başlayıp akşam 20:30 da iç dış yıkamayı bitirdik.Bayağı da yorulduk, ilk önce citrus prewash ile ön yıkama sonrası tüm araca valet pro gragon ve kil uyguladık daha sonra ceviz ile çift kova yıkama.iç kısımlar için koltuklarım alcantara deri olduğu için koch chemie po deri temizleyici ile plastik kısımları meguiars apc ile temizledik.havuzlu paspasları çıkarıp araç ile orjinal gelen paspasları carpex apc ile temizleyip yıkayıp taktik.en son aracı kuruladıktan sonra Hd poxy ile parlattık .Lastiklere falken deri vinil temizleyici uyguladık.fotoğraf için ise hava biraz kararmıştı bu güne kaldı bir kaç foto aldım.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratyz

Tecrübeli Detaycı
Üye
@kizmazfatih ile dün öğleden sonra 16:30 da başlayıp akşam 20:30 da iç dış yıkamayı bitirdik.Bayağı da yorulduk, ilk önce citrus prewash ile ön yıkama sonrası tüm araca valet pro gragon ve kil uyguladık daha sonra ceviz ile çift kova yıkama.iç kısımlar için koltuklarım alcantara deri olduğu için koch chemie po deri temizleyici ile plastik kısımları meguiars apc ile temizledik.havuzlu paspasları çıkarıp araç ile orjinal gelen paspasları carpex apc ile temizleyip yıkayıp taktik.en son aracı kuruladıktan sonra Hd poxy ile parlattık .Lastiklere falken deri vinil temizleyici uyguladık.fotoğraf için ise hava biraz kararmıştı bu güne kaldı bir kaç foto aldım.

Elinize sağlık güzel çalışma olmuş,leonun kırmızısı ve mavisi bi başka.
Bu arada ceviz ile çiftkova yıkama ilk defa görüyorum her derde devamısın be ceviz

bahtitopal

Acemi Detaycı
Üye
Elinize sağlık güzel çalışma olmuş,leonun kırmızısı ve mavisi bi başka.
Bu arada ceviz ile çiftkova yıkama ilk defa görüyorum her derde devamısın be ceviz
Elimizde ceviz vardı gtechniq bitmişti bir daha kendi evime git gel yapmak istemedik o sebep

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator

Ellerinize sağlık. Kırmızı aracın hali başka oluyor.

Çift kova yapmadan kil temizliği yapmanız umarım boyada fazla hasar bırakmamıştır. :yazik:

bahtitopal

Acemi Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık. Kırmızı aracın hali başka oluyor.

Çift kova yapmadan kil temizliği yapmanız umarım boyada fazla hasar bırakmamıştır. :yazik:
Teşekkürler hiç bir hasar oluşmadı şükür,cahillik etmişiz öğrendik ama 2 defa köpük yaptık kil kaydırıcı kullandık tabiki ama görünen hiçbirşey yok yakından baktığımda da.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Teşekkürler hiç bir hasar oluşmadı şükür,cahillik etmişiz öğrendik ama 2 defa köpük yaptık kil kaydırıcı kullandık tabiki ama görünen hiçbirşey yok yakından baktığımda da.

Sorun yok o zaman. İyi günlerde kullanın.

kizmazfatih

Çaylak Detaycı
Üye
çift kovadan önce 2 kere valet pro pre wash fıcayla detaylar kil kaydırıcı kullandıktan sonra çift kovaya gerek kalıcagını dusunmuyorum fakat sıralamada tabıkıde önce çift kova yapılması gerekiyordu

Emre Mert

Usta Detaycı
Üye
Geçen sene Bahçelievler AFM'de Llumar ATC serisi film yaptırmıştım. Sol camlarda açılmalar oldu. Bugün tekrardan film çekildi.
IMG_20190610_133044.jpg

Patlayan lastik onarıldı. 1 aydır klimada sıkıntı var. İlk gittiğim tamirci 150 lira paramızı yedi. Bu defa radyatörcüye gittim. Detaylıca inceledi ve kaçak göremedi. Renkli gaz bastı. Şuan buzdolabı gibi soğutuyor. Umarım böyle devam eder.
IMG_20190610_171312.jpg