Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Öne çıkan konu #3,161
Bu hafta sonu çocukların bisikletlerini yazlığa götürdüm
Bu vesileyle ilk defa koltukları yatırdım
Abowww :saskin:
O da ne, bildiğin çöplük gibiydi koltukların altı
Göz görmeyince gönül katlanırmış ama görünce dayanamadım
Bisikletleri indirir indirmez giriştim
Kendimi kaybettiğimden hiç fotoğraf çekmemişim,bayaa uğraştım ama mis gibi oldu
Resmen üstümden büyük bir yük kalktı

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Bugün ilk defa araç kumanda pilinin bittiği uyarısını aldım. Araç anahtarsız giriş ve çalıştırma olunca dağda bayırda kalmamak için BİM’den Duracell 2032 pil aldım hemen değiştirdim :) yedek pili de araca koydum Ne olur Ne olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

allper8

Amatör Detaycı
Üye
Bugün ilk defa araç kumanda pilinin bittiği uyarısını aldım. Araç anahtarsız giriş ve çalıştırma olunca dağda bayırda kalmamak için BİM’den Duracell 2032 pil aldım hemen değiştirdim :) yedek pili de araca koydum Ne olur Ne olmaz.

Şu yepis yeni parlak halini gösterecekmisin Onurun paylaşımınamı süpriz olsun

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Şu yepis yeni parlak halini gösterecekmisin Onurun paylaşımınamı süpriz olsun

@onurçiko emeğine saygı ilkemden dolayı Benim paylaşmam uygun olmaz bence o yüzden kendisinden bekliyorum bir aksiyon

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Valla helal olsun. Araç şu an tam teroson sp100 sp200 ve sp300 ile ses izolasyonuna müsait :) ben sökebilsem ben de düşünürüm anında

Bakalım, tereson mu olur, logiproof mu olur, dynamat serisi mi olur belli değil şimdilik:atess:

Subigarage Özkan abiden tavsiyeler aldım :mutlu:

Emre Mert

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Arabaya uygulama yapalı 1 ay oldu. Bugün ilk kazamızı yaptık. Öndeki dolmuş yolcu indirmek için aniden durdu. Aynadan taksinin hızla geldiğini gördüm fakat kaçacak yerim yoktu. Önümdeki araç hızlıca kalkış yapınca ben de asıldım gaza ama kurtulamadım. Adam çok sert vurdu. Duruyor olsam hasar daha büyük olacaktı. İyiki yaya geçidinde durmuyordum. Muhtemelen yaralanmalı bir kaza olurdu.
IMG-20190905-WA0005.jpg
IMG-20190905-WA0007.jpg

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Bakalım, tereson mu olur, logiproof mu olur, dynamat serisi mi olur belli değil şimdilik:atess:

Subigarage Özkan abiden tavsiyeler aldım :mutlu:
Bütçenize uygun olsun diye bunları size tavsiye etmiş olabilirler orasını bilemem ç. Ama işin teknik ve bilimsel kısmına girdiğimiz zaman Söylediğiniz markalar ile Teroson SP serisini Yanyana yazmak bile teroson ürünlerine hakaret :)

Bitüself dynamat gibi ürünlerin metrekareye düşen yoğunluğu 0.7kg civarı, teroson SP ürünlerinde ise bu durum metrekareye 3-5kg arasıdır. Ayrıca teroson ses yalıtımı konusunda üst segment araçlara direk fabrikada ses yalıtımı yapmaktadır.ayrıca bitüself gibi ürünler terleme yaparak zamanla korozyona sebep olmaktadır. O yüzden bu işe milyarlarca dolar AR-GE yatırımı yapmış firmaları tercih etmeniz çok daha sağlıklıdır.

O kadar emek harcayıp aracı bu hale getirmişsiniz, bence bu emeğin karşılığı çok daha kaliteli ürünler olmalı :)

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Arabaya uygulama yapalı 1 ay oldu. Bugün ilk kazamızı yaptık. Öndeki dolmuş yolcu indirmek için aniden durdu. Aynadan taksinin hızla geldiğini gördüm fakat kaçacak yerim yoktu. Önümdeki araç hızlıca kalkış yapınca ben de asıldım gaza ama kurtulamadım. Adam çok sert vurdu. Duruyor olsam hasar daha büyük olacaktı. İyiki yaya geçidinde durmuyordum. Muhtemelen yaralanmalı bir kaza olurdu.
Ekli dosyayı görüntüle 14308
Ekli dosyayı görüntüle 14309
Çok geçmiş olsun

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Bütçenize uygun olsun diye bunları size tavsiye etmiş olabilirler orasını bilemem ç. Ama işin teknik ve bilimsel kısmına girdiğimiz zaman Söylediğiniz markalar ile Teroson SP serisini Yanyana yazmak bile teroson ürünlerine hakaret :)

Bitüself dynamat gibi ürünlerin metrekareye düşen yoğunluğu 0.7kg civarı, teroson SP ürünlerinde ise bu durum metrekareye 3-5kg arasıdır. Ayrıca teroson ses yalıtımı konusunda üst segment araçlara direk fabrikada ses yalıtımı yapmaktadır.ayrıca bitüself gibi ürünler terleme yaparak zamanla korozyona sebep olmaktadır. O yüzden bu işe milyarlarca dolar AR-GE yatırımı yapmış firmaları tercih etmeniz çok daha sağlıklıdır.

O kadar emek harcayıp aracı bu hale getirmişsiniz, bence bu emeğin karşılığı çok daha kaliteli ürünler olmalı :)

Pahalı daima ucuzdur, katılıyorum.

2. bir aracım olsa yada toplama bir araca binmiyor olsam tabiki en iyisini isterim, derdimiz eldeki bütçeyle, en az çaba, en fazla verim.
Bilgilendirme için teşekkürler

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Ekli dosyayı görüntüle 14308
Ekli dosyayı görüntüle 14309
Çok geçmiş olsun. Kesin telefonla ilgileniyordur.