Cam temizligi

MuratYARDIM

Çaylak Detaycı
Moderator
Cam temizligi detay isinde maalesef hic hoslanarak yaptigim bir sey degil. Ozelllikle on arka ic cam.

Ozgur_gs_91

Usta Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
Baya güzel bir temizlik olmuş camda Süleyman abi, bir dahakine deneyim.

umrdmr

Tecrübeli Detaycı
Moderator
Ben de bir sonraki yıkamada deneyeyim bakalım.

Bu arada camdaki inatçı lekeler için ben cam ocak temizleme sıvısı kullanıyorum. O da iyi temizlik yapıyor. Fakat camda koruma varsa onu sökebilir söylemiş olayım.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
MuratYARDIM' Alıntı:
Cam temizligi detay isinde maalesef hic hoslanarak yaptigim bir sey degil. Ozelllikle on arka ic cam.
Sizinle aynı duyguları paylaşıyorum. Cam temizliği yaparken bende çok sıkılıyorum. Ancak camlar kirli olduğundan özellikle yağ ve puslanma varsa canımı çok sıkıyor.
En son cam temizliğini AD cam temizliği sıvısı ile yaptım. Ben mi yanlış uyguladım yoksa ürünün özelliği midir nedir, temizlik yapıyor ancak bu seferde arkasında kendi izini bırakıyor. Bu nedenle pek memnun kalmadım açıkçası.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
_CaN_' Alıntı:
MuratYARDIM' Alıntı:
Sizinle aynı duyguları paylaşıyorum. Cam temizliği yaparken bende çok sıkılıyorum. Ancak camlar kirli olduğundan özellikle yağ ve puslanma varsa canımı çok sıkıyor.
En son cam temizliğini AD cam temizliği sıvısı ile yaptım. Ben mi yanlış uyguladım yoksa ürünün özelliği midir nedir, temizlik yapıyor ancak bu seferde arkasında kendi izini bırakıyor. Bu nedenle pek memnun kalmadım açıkçası.
AD nin cam temizleyicisi hakkında kesinlikle aynı fikirdeyim arkasında silme izi bırakıyor.Hiç memnun kalmadın.

ultimasalida

Çaylak Detaycı
Üye
Ön camı içten silmekten nefret üstüne nefret ediyorumm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sleep_r

Çaylak Detaycı
Üye
eldivene veya beze sıkmanın ayrı bi faydasıda trimlere cam temizleyicinin damlamaması

Can

Çaylak Detaycı
Üye
Bu yöntemi bende deniyim, teşekkürler. AFnin cam temizleyicisini kullanıyorum. Kullandığım bezin temiz olmasına çok dikkat etsemde illaki temizlik sonrası camda lekeler kalıyor, o manzarayı görüncede canım sıkılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi