Carnauba Wax nasil yapilir ( DIY Tarife )

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Daha fazla pişirmeliyiz :alkis:;)

Ellerine sağlık sonuçlar güzel gözüküyor

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
İlerlemeler güzel görünüyor inşallah daha iyi olur takip.

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
@El_Diablo üstad eline emeğine yüreğine sağlık bize de testi yapmak düşer ordan 1, 40 gram denemelik şu adrese alabilirmiyim :):):):). Gerçekten merakla beklenilesi dizi bir film oldu. Süper bir başarıdır bence masraf uygulama v.s gerçekten çok emek var inşllah gönlündeki sonuca ulaşırsın. Bizde nasipleniriz bu vesliyele :):)
Hayırlı olsun detail foruma. Varmı ötesi......

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine emeğine sağlık gayet güzel gidiyor. Aslında Carnauba oranı %45-50 arası gayet ideal takipteyim senden feyiz alıp bende girişebilirim.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

oguzhan5069

Çaylak Detaycı
Üye
@El_Diablo

Merhabalar, konu neredeyse 6 aydır ilerlememiş. Kendi waxını yapma hususunu bir süredir araştırıyorum. İlk sayfadaki formülizasyonunuz anladığım kadarıyla değişti. En son güncel çalışmanız nedir diye merak ettim açıkçası. Bilgilendirirseniz sevinirim. Başarılı olduğunu düşündüğünüz nihai formülünüz nedir ?

Ayrıca, okuduklarımdan anladığım kadarıyla @Paian siz de denemelerde bulunmuşsunuz gibi gözüküyor. Sizin başarılı bulduğunuz bir karışım var mıdır?

Bir emülgatör olarak piyasada mum ve yağ karışımları için bir madde bulamadım. Tavsiyeniz ne olur ve bu nerede satılır ?

El_Diablo

Konu Sahibi ✔
Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Frankfurt
100% aha işte bu dedim formülü bulamadim henüz.
Kullanilabilir dedim wax en son 1,5-2 ay sonra kendini saldı.
Evde 500gr. ham Carnauba var, ama malesef son 3 aydir cok yogunum.
Tahminen Eylül sonlari gibin ilk denemeleri yaparim. Emülgatör son kullandigim formüllerde ilave etmedim birdaha. Onura bir video göndermisdim,bulursam burda paylasirim. Mini 'ye ilk denemeleri yapmisdim ve müthis hidrofobikdi.