Detail Forum Kağıt Paspas / Stoklar Tükendi

Kağıt ve renk olarak hangi opsiyonu tercih ederdiniz?

• Bej Renk Deri Kağıt Üzerine Forum Logo Baskısı

Kullanılan: 24 28.2%
  • Siyah Renk Selefonlu Kağıt Üzerine Forum Logolu

Kullanılan: 61 71.8%

• Kullanılan toplam oy
    85

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Abim Mersin’de yıkamacı. O da böyle bir paspas yaptırmıştı ama koku olduğunu söyledi yazın araç camları kapalı olunca içerde havasızlıktan. Bir madde sebebiyle oluyormuş. Kaliteli yaptırın demişti. Yaptıracak arkadaşlar buna dikkat etse iyi olur.

ayrıca yaptırılırsa ben de alırım arkadaşlar :)

erguel

Konu Sahibi ✔
Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Herkese merhabalar, bugün bi fiyat hesaplamaşı yaptım fakat çıkan sonuç açıkçası ürküttü biraz. Bildiğiniz gibi önceden yaptıklarım selefon kaplamalı ve deri desenliydi. Suya ve yırtılmaya karşı mukavemetiydi ve çoğumuz memnun kalmıştı. 40x50 ebatında yine aynı özelliklerde yaptığım zaman ne oluyor diye maliyet çıkardım. Bu iş basit bir iş gibi görünsede aşırı titiz bir organizasyon gerektiriyor 100’e yakın paket hazırlanıyor ve tek tek adresler vs. oldukça zahmetli. Geçen seferde kargo şirketinin hatası sonucu çoğu kişiye kargo benden olarak gitti bırakın kârı, zarar bile etmiştim :) Ben şuanda bu işi kuzenimin n11 mağazası üzerinden yapmak istiyorum. Buraya ürünü koyarım ve kargo dahil olarak herkese teslimatını gerçekleştiririm. 3 aşağı 5 yukarı kargo dahil olarak bi maliyet belirledim. Maliyetin fazlası olmaz ama azalması için çalışmaya devam edeceğim fırsat buldukça, ucuz kağıt arayacağım vs. Şuan için tepe maliyeti 100 adet için kargo dahil 100 lira gibi bir rakam çıkıyor. Saygılarımla merakla bekleyen forumdaşlarıma sunarım.
Şu mesajımı alıntılayayım da görsün yeni gelenler. Bizim yaptığımız detaycılara hitap eden bir üründü. Yanlış anlaşılmasın 5 kat daha ucuz olanın 5 kat daha dandik olduğunu sektörün içinde olan bir matbaacı olarak söyleyebilirim.