Detail Forum Kağıt Paspas / Stoklar Tükendi

Kağıt ve renk olarak hangi opsiyonu tercih ederdiniz?

• Bej Renk Deri Kağıt Üzerine Forum Logo Baskısı

Kullanılan: 9 30.0%
  • Siyah Renk Selefonlu Kağıt Üzerine Forum Logolu

Kullanılan: 21 70.0%

• Kullanılan toplam oy
    30

erguel

Amatör Detaycı
Üye
Önceki üretilen kağıt paspaslardan 50'li olarak 3 paket mevcut. İsteyen olursa öm ile irtibata geçebilir.

erguel

Amatör Detaycı
Üye
Yeni bir toplu alım başlığı geliyor mu? :)
Hocam isteğinizi anlayabiliyorum fakat gerek toplu alımlara verilen emek, gerek toplu alımların organizasyonlarında oluşan sorunlar nedeniyle bu iş beni korkutuyor Ayrıca geçen yaptığımız toplu üretimde fiyat herkesi tatmin etmişti fakat şuan da döviz kuru, enflasyon gibi faktörleri göz önünde bulundurunca fiyatın tatmin edici olması için en az 8-10 bin adetlik bir üretim olması lazım Yarın inşallah tela bez satan yerler ile bir görüşme yapıp 35x50 olarak ebatlanmış telanın maliyetini sizinle paylaşacağım.

tmac61

Amatör Detaycı
Üye
Hocam isteğinizi anlayabiliyorum fakat gerek toplu alımlara verilen emek, gerek toplu alımların organizasyonlarında oluşan sorunlar nedeniyle bu iş beni korkutuyor Ayrıca geçen yaptığımız toplu üretimde fiyat herkesi tatmin etmişti fakat şuan da döviz kuru, enflasyon gibi faktörleri göz önünde bulundurunca fiyatın tatmin edici olması için en az 8-10 bin adetlik bir üretim olması lazım Yarın inşallah tela bez satan yerler ile bir görüşme yapıp 35x50 olarak ebatlanmış telanın maliyetini sizinle paylaşacağım.
Siz da haklısınız, o dönem alıp beğenmeyen de çok olmuştu, sevip stok yapanlar da :)

Olursa da olmazsa da ilginiz için teşekkür ederim