Detail Sıcak Fırsatlar

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Bende diyorum bizim stokları kim eritti
Yok yahu 3 er tane aldım hala vardı :mutlu:
Önceki indirimde yoktu hiç biri depodan kalanlarımı getirdiler ne yaptılar bilemedim, öncekinde kıymetli bir abimden rica etmiştim bana yollamıştı sağ olsun;)

Ömer88

Usta Detaycı
Üye
Yok yahu 3 er tane aldım hala vardı :mutlu:
Önceki indirimde yoktu hiç biri depodan kalanlarımı getirdiler ne yaptılar bilemedim, öncekinde kıymetli bir abimden rica etmiştim bana yollamıştı sağ olsun;)
Valla ne bilem ben ne zaman gittiysem oluyordu, mekan keşfedildiğine göre bulamam artık, kıymetli bi abide bize lazım galiba;)

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Valla ne bilem ben ne zaman gittiysem oluyordu, mekan keşfedildiğine göre bulamam artık, kıymetli bi abide bize lazım galiba;)
Yok yahu buralarda alan olmaz böylesi ürünleri f/p den ziyade f ye odaklanıldığı için. Kampanya bitinceye kadar devam :super::paraa:
Soramadım ne zmn biter diye ama genelde migros aylık migroskop çıkarıyor onu baz alırsak bir sonraki migroskopa kadar geçerli olur.
Kesin bilgi değil yaymayın:D

Ömer88

Usta Detaycı
Üye
Yok yahu buralarda alan olmaz böylesi ürünleri f/p den ziyade f ye odaklanıldığı için. Kampanya bitinceye kadar devam :super::paraa:
Soramadım ne zmn biter diye ama genelde migros aylık migroskop çıkarıyor onu baz alırsak bir sonraki migroskopa kadar geçerli olur.
Kesin bilgi değil yaymayın:D
Aynen öyle kasiyer bile bu beymiş diyor kasaya gelince ilk defa gördüm felan oluyor:)

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Uzun zamandır bir çanta arıyorum meguiars çanta alacakken bunu buldum, hem daha yüksek hem daha geniş fiyat 44 lira, tekzen internette. Ekli dosyayı görüntüle 9390 Ekli dosyayı görüntüle 9390 Ekli dosyayı görüntüle 9391 Ekli dosyayı görüntüle 9392 Ekli dosyayı görüntüle 9393
Hayırlı olsun. Bu arada meguiars çanta da iyidir içine 10-11 sprey şişe, fırça, pedler ve bezleri alabiliyor. Yani göründüğünden daha geniş aslında.