Detail Sıcak Fırsatlar

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Öne çıkan konu #861

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Pratiker'da denk geldim. Davlumbaz fırçası olarak kullanılabilir sanki.
Uç kısmı düz sert buz - kar temizleyici mevcut. Davlumbaz içi dar alanda istemeyecek bölümlere çarpma sürtme sonucu üzücü olabilir. Belki dairesel kesilirse olur o bölüm ama onada ugraşmaya deymez. Kılları çok basit ve adi birde baskıda ezilme çok yüksek kir sökme den çok süpürme amaçlı yapılmış. Paylaşım için teşekkürler Araştırmaya devam İyi detaylar.

mustafacagri

Çaylak Detaycı
Üye
Uç kısmı düz sert buz - kar temizleyici mevcut. Davlumbaz içi dar alanda istemeyecek bölümlere çarpma sürtme sonucu üzücü olabilir. Belki dairesel kesilirse olur o bölüm ama onada ugraşmaya deymez. Kılları çok basit ve adi birde baskıda ezilme çok yüksek kir sökme den çok süpürme amaçlı yapılmış. Paylaşım için teşekkürler Araştırmaya devam İyi detaylar.
Alternatif olarak attım ama buz kazıuıcı kısmının oradan kesilip veya kırılıp alınması şart bence de :) kısa süreli belki iş yapar da uzun vadede kılları düşecek gibi. 18-19 TL ye en azından ileride yapılabilec2k fırça altyapısını sağlayabilir ucunun da hafif eğimli olması sayesinde

dati_bubu

Tecrübeli Detaycı
Üye
Alternatif olarak attım ama buz kazıuıcı kısmının oradan kesilip veya kırılıp alınması şart bence de :) kısa süreli belki iş yapar da uzun vadede kılları düşecek gibi. 18-19 TL ye en azından ileride yapılabilec2k fırça altyapısını sağlayabilir ucunun da hafif eğimli olması sayesinde
Ben denedim Hocam pek bir işe yaramıyor

Fatih Şahin

mustafacagri

Çaylak Detaycı
Üye
Ben denedim Hocam pek bir işe yaramıyor

Fatih Şahin
Ben zamanında Bim'den almıştım. Ama ucundaki buz kazıyıcıyı kırmayı başaramadım. Dolasıyla kullanamadım da.
Sıcak fırsat falan değil kötü ürün o zaman ucu kırılırsa iş yapar tek tesellimdi o da olmuyorsa hiçbir işe yaramaz o zaman bu malzeme. Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler :)

dati_bubu

Tecrübeli Detaycı
Üye
Sıcak fırsat falan değil kötü ürün o zaman ucu kırılırsa iş yapar tek tesellimdi o da olmuyorsa hiçbir işe yaramaz o zaman bu malzeme. Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler :)
Rica ederim Ben ortasından kestim,ama Ege üstadın dediği gibi kılları yumuşak eziliyor ve kaba olduğu için hareket kabiliyeti zayıf.

Fatih Şahin

Nobran

Çaylak Detaycı
Üye
Uzun bir aradan sonra hepinize merhaba

Bir süredir bütün migros 5m lerde (bildiğim 3m'lerde göremedim) sonax klima temizleyici 30 liradan satılıyordu. Piyasada 55 60 liradan aşağı bulmanız mümkün değil, üstelik 1 mayıstan sonra bu ürünler 27.90a düştü. Bauhausta 60 liradan satılan ürün neden migrosta 28 lira derseniz onunda cevabını vereyim dolum tarihleri 2015 ancak 5 yıl raf ömrü var bunların. Yani güvenle alabilirsiniz. Dolayısıyla bence hızlıca stok eritiyorlar. Ben totalde 5 tane aldım 1 ini kendi arabamda 2 tanesini eşe dosta uygulayarak hediye ettim kalan 2 tanesini de haziran ve ağustos aylarında kullanmayı planlıyorum. Her gittiğimde 1 er 2 şer tane aldım yalan yok Yaza girerken klima temizliği çok önemli bir de bu ürünü kullanmadan önce klima filtresini yenisiyle değiştirmenizi tavsiye ederim daha iyi olur

SM-J710GN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi