Detail Sıcak Fırsatlar

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Tavsiyelerinize göre listeyi düzenledim.

Secho ve Cirtus Pre Wash'ı alıp geçiyorum. Şişeler benimde içime sinmemişti. Onun yerine auto glym'inkini alacağım zaten 1 yada 2 tane lazım. Fazla değil.
Glym nin başlıkları ne bilmiyorum.
İlk tercih Kwazar sonra flowey yada Koch Chemie (ikisininde başlıkları canyon alt şişeler farklı) alırsanız daha iyi olur gibi ikitane alacaksanız. Burda Home - Canyon inceleyebirsiniz. Ürün kalitesini.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hangi migros hocam bu ikisi de tam alacağım ürünler? Her migrosta oto ürünleri olmuyor sanırım sadece büyük migroslarda mı var genelde
5m migroslarda oluyor.
Fiyatı internette 40 tl üzeri satılan sonax cockpit reiginier çok uygunmuş fiyat olarak. Bsd keza öyle. Orda olsaydım 2şer tane almıştım:)
Cocpit kaçırmayın çok başarılı bence.
Hocam ürünlerin üretim tarihi nedir acaba?
Yazmıyor

derossi

Amatör Detaycı
Üye
İl
Çankaya
ben ankarada bulamadım eskısehırde bulamadım vıaporta gıttım bulamadım su konuya bsd fırsatlarını yazmayın yada tam adres yazın lutfen

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
@Atocan Bilkent’te vardı geçen indirim zamanı. Şimdi o taraftayım aslında da kapanmıştır Migros. Yarın falan bakar haber ederim.

Ömer88

Usta Detaycı
Üye
Vay arkadaş tamam yazdık ama ben ne bilem başka migroslarda olmayacağını:yazik: bsd35 lira nedir ya hele cockpit reiginier 20tl :taraa:

furkanaykac

Acemi Detaycı
Üye
İl
Çorum
Glym nin başlıkları ne bilmiyorum.
İlk tercih Kwazar sonra flowey yada Koch Chemie (ikisininde başlıkları canyon alt şişeler farklı) alırsanız daha iyi olur gibi ikitane alacaksanız. Burda Home - Canyon inceleyebirsiniz. Ürün kalitesini.
Bana şimdi şuan secho'yu aldım iadesi geldi. Benim niyetim bir sprey şişede cirtus yada ucuz bir hızlı cilayı arabada muhafaza ederim. Olası acilen çıkarılması gereken şeyler için. Şişelerden biri bu iş için. Diğeride jant temizlemek için chemical guys'ın 3.78 litrelik wheel cleaner'ı alınca mecbur bir sprey daha lazım. Onunla beraber bir tanede yedekte dursa fena olmayacak. Şuanda kwazarın fiyatıda pahalı 1 litrelik 50 lira :)

Son düzenleme: