Detail Sıcak Fırsatlar

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
@ormancı

Hocam şimdi parlatanadamlardan mail ile cevap geldi. Ekran görüntüsü alamıyorum şirket telefonu olduğu için direk yazdıklarını ekledim..

"
Merhaba,

Magic markası yerli bir markadır. Ürünler ithal ürünlerdir. Bir çok farklı ülke menşeili ürünü mevcuttur.

İyi Günler,
Parlatanadamlar.com Ailesi"

ormancı

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@ormancı

Hocam şimdi parlatanadamlardan mail ile cevap geldi. Ekran görüntüsü alamıyorum şirket telefonu olduğu için direk yazdıklarını ekledim..

"
Merhaba,

Magic markası yerli bir markadır. Ürünler ithal ürünlerdir. Bir çok farklı ülke menşeili ürünü mevcuttur.

İyi Günler,
Parlatanadamlar.com Ailesi"
Hocam ilginiz ve geri dönüşünüz için çok teşekkürler. Yüksek ihtimalle uzakdoğuda fason üretim yaptırıyorlardır.

My_Buzz_

Çaylak Detaycı
Üye
Flex FL602VRB

Flex FL602VRB Polisaj Makinesi 1500W Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Fiyat uygun gibi geldi. Nedir ne değildir bilmiyorum. Alıp kullanmadım. Sadece 1000 tl altına flex görünce atayım diye düşündüm. Daha ucuzunu da göremedim internette.
ürün ile alakalı herhangi bir fikrim yok fakat yukarıdaki yazıdan sonra denk geldi belki araştırıp almak isteyenler olabilir.

Bosch
772,23 TL GPO 14 CE Profesyonel 1400 Watt 180 mm Polisaj Makinası

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
@golf, amaçsız risk düzeyi yüksek ne oldugu belirsiz kimyasallar . O şişelere yada süngeri hangi detaycı para verir . Boş olsa dahi. Kozmatik ürünlerinde de var şişe için alacaklar daha uygun fiyata merdiven altı üretim alsın kullansın içini dökerek tabi.