Detail Sıcak Fırsatlar

furkanaykac

Acemi Detaycı
Üye
İl
Çorum
Radarımda b&d sarjlı süpürge lastik te şişirebilen modeli var iş görmez mi beyler
benim eski süpürgede bd idi satmıştım bi arkadaşıma hiç memnun kalmadım Benim eğer bu iş için bir süpürge alacak olsam dyson nun şarjlı dikey süpürgelerinden alırdım. yada onun muadili bişey.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Araç süpürgelerinde ben daha iyi çekene rastlamadım O yüzden seyyarla eski evde kullanılan süpürgeyi çekiyorum baya iyi sonuç veriyor
İyi çeken yok doğru söylüyorsun ama b&d bu segmentte rakipsiz sinbodan kesinlikle daha iyi çekiyor. Mecburen b&d kullanıyoruz. Büyük süpürge indir kaldır eziyet oluyor.

esstel

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Elazığ
Ben black Decker den çok memnunum.. fırçalı aparatı ile çekiyorum..ince uzun ile ulaşılması zor yerleri.. 12v araç süpürgelerinin püf noktası bir kaç kez kullandıktan sonra evde filtresini güzelce temizliyorum..hala ilk günkü gb çekiyor..

furkanaykac

Acemi Detaycı
Üye
İl
Çorum
İyi çeken yok doğru söylüyorsun ama b&d bu segmentte rakipsiz sinbodan kesinlikle daha iyi çekiyor. Mecburen b&d kullanıyoruz. Büyük süpürge indir kaldır eziyet oluyor.
dikey şarjlı süpürgeler her araç süpürgesinden daha iyidir onu öneririm. bd ye para kaptırmaya boşuna gerek yok verdiğiniz paraya ağır acırsınız.

Çünkü forumun standartlarını biliyorum gyeon silk dryerı bile beğenmeyen mükemmeliyetçi insanlarız ilerleyen zamanlarda memnun kalmayacağınız birşeye para yatırmak bir yerde üzer. Benim bütün uyarılarım bu yönde yönde.

ve haklısınız seyyarla ev süpürgesi kullanmak yeterinc pratik değil eğer uygun ortam yoksa bu konuyada katılıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murat

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Detay işine girmeden yıllar önce Black & Decker araç süpürgesini almıştım. Birkaç defa kullandıktan sonra kenara atmıştım atıl duruyordu. Daha sonra elden çıkardım.

@furkanaykac ın da dediği gibi dikey bir süpürge bundan kat kat daha iyi iş çıkaracaktır.

Black & Decker servisi de çok berbattır. Zamanında Black & Decker ev süpürgesini de kullandım. Garanti süresince devamlı arıza çıkardı durdu. Süpürge servise gidince 30 iş günü sürenin ancak bitiminde teslim ediyorlardı. Sonrasında onu da kaldırıp attım.