Detail Sıcak Fırsatlar

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Öne çıkan konu #961
Shinespeedpolish kullandınız mı Ege bey?
daha önce kullanmadım. bu indirimden fiyat uygun geldigi için aldım. bakalım. ilk izlenimlerimi söylemek gerekirse :
sıvı bir ürün suyeşili renginde kokusu fusso gibi petrol - polimer bazlı yüksek dayanım uzun süre koruma ve asid yagmurlarına reçine ve böcek kalıntılarına karşı dayanım iddiası var. ''profi cilası'' diye yazmışlar ama öyle birşey yok. almanca profesyonel demek bu yani profesyonel bir cila olarak nitelendirmiş üretici. düşündürücü.

kullanımı kolay sür bekle ( puslanma süresi) ve sil. makina ve elle uygulanabilindigi söyleniyor. dolayısıyla bir temizleme ve dolgu ( azda olsa ) özellegi taşıdıgının göstergesi buda. elle kullanımda biraz baskı ve dairesel merkezden açılımlı bir sürüm yapılırsa ( ürün buna imkan veriyor ) daha iyi sonuç alınabilir.
yıkamaları nano magic shampoo ile yapın diyede eklemişler yine bu içerikle uyumlu oldugunu ve ürün yapısına bir ışıkta tutuyor.
bir kaç yerde denedim parlaklıgı - kayganlıgı - hissi güzel . gerisi testlerde artık.

iyi detaylar

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
O biraz saçma oldu. Üründe %25 indirim varmış sanırım. Hesaba giriş yapınca uzun süredir yoksunuz sizi özledik diye uyarı düştü ve 25 tl kupon verdi Trendyol. Sipariş ekranında kuponu uygula deyince %25 indirimi kaldırıp fiyat 60 TL’ye çıktı onun üzerinden 25 TL indirdi. Olaylar olaylar yani :).

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
daha önce kullanmadım. bu indirimden fiyat uygun geldigi için aldım. bakalım. ilk izlenimlerimi söylemek gerekirse :
sıvı bir ürün suyeşili renginde kokusu fusso gibi petrol - polimer bazlı yüksek dayanım uzun süre koruma ve asid yagmurlarına reçine ve böcek kalıntılarına karşı dayanım iddiası var. ''profi cilası'' diye yazmışlar ama öyle birşey yok. almanca profesyonel demek bu yani profesyonel bir cila olarak nitelendirmiş üretici. düşündürücü.

kullanımı kolay sür bekle ( puslanma süresi) ve sil. makina ve elle uygulanabilindigi söyleniyor. dolayısıyla bir temizleme ve dolgu ( azda olsa ) özellegi taşıdıgının göstergesi buda. elle kullanımda biraz baskı ve dairesel merkezden açılımlı bir sürüm yapılırsa ( ürün buna imkan veriyor ) daha iyi sonuç alınabilir.
yıkamaları nano magic shampoo ile yapın diyede eklemişler yine bu içerikle uyumlu oldugunu ve ürün yapısına bir ışıkta tutuyor.
bir kaç yerde denedim parlaklıgı - kayganlıgı - hissi güzel . gerisi testlerde artık.

iyi detaylar
Evet açıklama bu şekilde ama kullanıcı yorumu pek göremedim o yüzden sordum. Ürün esasen AIO yani hem temizliyor hem koruyor orbital makine ile kullanımı ideal. Bakım yıkamaları için de NMS öneriliyor sealant bazlı olduğundan. Bana o kısmı uymadı :) yoksa üstüne wax atarım diye kafamda oturtmaya çalıştım. :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Evet açıklama bu şekilde ama kullanıcı yorumu pek göremedim o yüzden sordum. Ürün esasen AIO yani hem temizliyor hem koruyor orbital makine ile kullanımı ideal. Bakım yıkamaları için de NMS öneriliyor sealant bazlı olduğundan. Bana o kısmı uymadı :) yoksa üstüne wax atarım diye kafamda oturtmaya çalıştım. :)
8 tane stok vardı @onurçiko bey ve ben aldımdıktansonra. Şimdi bitmiş zati.
Üstüne authentic yada car wax black uygularım olmadı markanın kendi ürünlerinden devam edip aqsd dener tutunumu gözlemlerim. Maksat ürün denemek detay yapmak. Teşekürler

Orçun

Tecrübeli Detaycı
Üye

umut-gunay

Amatör Detaycı
Üye
Arkadaşlar n11 de 130₺ üstü alışveriş te 11₺ indirim var bilginize eksikler için iyi fırsat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murat

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara

umut-gunay

Amatör Detaycı
Üye
Uzun zamandır bauhausa gitmemiştim gidince bunlarla karşılaştım. İş yapar mı pek bilmiyorum üstadların gidip bakıp yorumlarını belirtmesi lazım :super:

Ekli dosyayı görüntüle 15657
Ekli dosyayı görüntüle 15658
Hocam ben kullanıyorum birillant mf. Bezini wax bezi olarak inanılmaz yumuşak kenarsız ve tüy bırakmıyor fiyatıda makul boyutuda büyük bence fp ürünü olarak kullanabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi