Detailing ve Araçlar İle İlgili Videolar (Genel Paylaşım)

_CaN_

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Sevgili Detailforum ailesi, Forumda eksikliğini hissettiğimiz bir başlığı kullanımınıza açıyorum :tesekkur2:

Bu başlık altında yurt içi detailing videoları ve kendi çektiğimiz amatör videolar gibi detailing ile doğrudan alakalı paylaşımları yapabiliriz.

İlk paylaşım @detailing35 arkadaşımızın oldu ;)

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Bu kanalda volvo C30 ile videosu vardı yine onda da sığmıyordu eşyaları. Gerçi sığdırıyor bi şekilde :D favori kanallarımdan ilk 3 de
Onu satti bunu aldi :)

Sesi olsun ornekleri olsun izletiyor kendini :) marka ovmeden ya da karsilastirmadan ya da bunu cok az miktarda yaparak detay paylasan nadir adamlardan ben de seviyorum :)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Onu satti bunu aldi :)

Sesi olsun ornekleri olsun izletiyor kendini :) marka ovmeden ya da karsilastirmadan ya da bunu cok az miktarda yaparak detay paylasan nadir adamlardan ben de seviyorum :)
aynen abi sıkı takipçilerindenim :) ürün tanıtımı falan 0 dediğin gibi kıyas hiç bişey yok ama izletiyor :D

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye
Polisaj makinesinin ucuna aparat takıp yıkıyorum sonra yıkama fonksiyonlu elektrik süpürgesi ile kalan suyunu çekiyorum gayet güzel oluyor
Güzel oluyor tabiki öyle de, ama bu makinanın bir kullanışlığı var sanki, başlık küçük hortum ince, bu yüzden rahat tutma, kolay hareket etme ve küçük yerlere kolay temas etmesi yüzünden çok daha rahat bence.

akindetail

Çaylak Detaycı
Üye
Güzel oluyor tabiki öyle de, ama bu makinanın bir kullanışlığı var sanki, başlık küçük hortum ince, bu yüzden rahat tutma, kolay hareket etme ve küçük yerlere kolay temas etmesi yüzünden çok daha rahat bence.
Kesinlikle katılıyorum asıl önemli Olan ulaşılması zor yerlere ulaşması

DMR

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir
şu koltuk yıkama makinesi çok güzel. türkiyede satışa çıksa ilk alacaklardan biriyim. amazoncomda var ama makine parası kadar nakliye parası istiyorlar
Bende çok istiyorum bu makinayı, çok kullanışlı duruyor gerçekten. Nasıl getirebiliriz Türkiyeye bir yolu var mıdır acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nonane

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye