Detailing ve Araçlarla İlgili Genel Videolar

harunozer59

Çaylak Detaycı
Üye
Videolarınız gerçekten çok iyi faydalı ileriki zamanlarda detaylı iç temizlik nasıl yapılır ve kullandığınız ürünler hakkında video gelirse tadından yenmez :)
Çok teşekkür ederim aklımda var geçen bi detaylı yaptım ama vakit azdı çekimini en kısa zamanda yapıcam inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

harunozer59

Çaylak Detaycı
Üye
güzel inceleme olmus.Aracin rengi ve cantlari yakiyor. 2011de hanimin A1 satip, bende 2 el Insignia bakmisdim , kafama göre bulamayinca Golf 6 aldim :p . Yanliz benim icine oturup baktiklarrim seninki gibin dolu dolu deyildi.
Bende Passat tan vaz geçip bunu aldım . İyi ki almışım diyorum .Hala aklınızda kalmış sanırım verelim

Detail Engineer

Tecrübeli Detaycı
Üye
Elinize sağlık güzel video olmuş

Video benim videom değil CV Films’in videosu, ben sadece detailing ile ilgili olduğu için forumda paylaşmak istedim :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Hocam bu konu Harun bey'in kendi videolarını paylaştığı bir konu , isterseniz bu tarz videoları başka konularda paylaşalım :)
Pardon kusura bakmayın, ben genel olarak herkesin paylaşabildiği bir konu sanıyordum.Hemen değiştiriyorum :)
Estafurullah ne kusuru , yabancı videolar için konumuz vardı birde yerli videolar için konu açabiliriz :)
Sıkıntı yok hepimiz kardeşiz

Üsluba bayıldım. Süpersiniz forumdaşlar :D

harunozer59

Çaylak Detaycı
Üye
Selamlar arkadaşlar amatör kullanıcılar İçin deri temizlik ve bakımı nasıl yapılırdan bahsetmeye çalıştım .Umarım faydalı olur
Destek için YouTube kanalıma abone olabilirsiniz
Teşekkürler

harunozer59

Çaylak Detaycı
Üye
Deriyi temizledikten sonra nemli bez ile üstünden bir kaç sefer silin. Daha mat bit hal aldığını görüceksiniz. Silmeyle deterjan ve sabun kalıntıları gitmiyor. Ve tek yöne doğru yapın bu işlemi daha iyi ve temiz olacaktır.
Çok doğru videoda çekmemişim ama temizleme esnasında sıcak su yapmıştım bezi sıkıp kullandım
Teşekkürler

Berkay

Usta Detaycı
Üye
Selamlar arkadaşlar amatör kullanıcılar İçin deri temizlik ve bakımı nasıl yapılırdan bahsetmeye çalıştım .Umarım faydalı olur
Destek için YouTube kanalıma abone olabilirsiniz
Teşekkürler

Elinize sağlık güzel anlatım ve uygulama olmuş