Detailing ve Araçlarla İlgili Genel Videolar

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Allah tan bu beleşti. Güzel di ama ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Beleş ise iyi :D Katılmak lazım. Dipsiz bir kuyunun içindeyiz. Herkesin yorumlarını değerlendirmek, faydalı olanları not edip gereksizleri unutmak işimize yarayacaktır..

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Video ve paylaşım güzel olmuş foruma hoşgeldiniz bol bol katılımınızı bekliyoruz. Forumdaki herkesin hayali kendine ait ufak da olsa bir garajı olabilmesidir bu konuda şanslısınız siz oraya erişmişsiniz ne mutlu.
Yanlış anlamazsanız naçizane birkaç eleştirim olacak. Müzik ve video kendi sesinizin seviyesi eşleşmiyor arkadaşın belirttiği gibi. Jantlar için yıvarlak daha yumuşak çizme riski daha az detay fırçası kullanırsanız daha rahat edersiniz 2- 3 usd laea bulunabilir eğer maliyet kriterse. Boya fırçası ne de olsa sentetik biraz kıları sert ve demr kısımı tehlikeli sarmazsanız elekteik bandıyla. Aynı fırçayı da hem lastik heö jant temizliğine kullanmazsanız daha güvenli. Lastikler için daha sert kıl olursa daha etkili temizlik yapar. O fırça ile lastik yanaklarına parlatıcı sürmeyi deneyin memnun kalırsınız değerlendirmiş olursunuz. Yıkama kovanızda da grit guard olsun mutlaka. Güderi ile araç kurulamayın lütfen belkş sadece camlar olabilir. Koruma olan araç için wax sız cilasız ph nötr şampuan tercih ederseniz aracınızdaki koruma daha az negatif etkilenir.
Ellerimize sağlık mekan güzel merakınız güzel bol bol ürün testleri uygulamalar bekleriz

harunozer59

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
tekirdağ
Beleş ise iyi :D Katılmak lazım. Dipsiz bir kuyunun içindeyiz. Herkesin yorumlarını değerlendirmek, faydalı olanları not edip gereksizleri unutmak işimize yarayacaktır..
Tabi ki herkesin kendine göre doğruları var ama burada önemli olan geniş çaplı düşünmek sabit fikirlilik her zaman yanıltır

Chemicalman

Çaylak Detaycı
Üye

Menzerna Türkiye Nin İstanbul da gerçekleştirdiği eğitim seminerine katılım sağlayıp kısa bir video hazırlamaya çalıştım

İyi seyirler

Birşey dikkatimi çekti, videonun 01:35 süresinde konuşma yapan firma yetkilisi bişeyler diyor, demiş ki türkiye de silikon ve dolgu içermeyen sadece iki pasta var gyeon ve menzerna? Ne demek bu, firmanın kendi ithal ettiği iki pasta da silikon dolgu yok ama türkiye ye gelen diğer bütün markaların pastlarında silikon ve dolgu var mı demek istiyor, büyük bir iddia değil mi bu?

Chemicalman

Çaylak Detaycı
Üye

Menzerna Türkiye Nin İstanbul da gerçekleştirdiği eğitim seminerine katılım sağlayıp kısa bir video hazırlamaya çalıştım

İyi seyirler

06:20 de usta uygulama yapıyor, “başka bir pasta ile bu kadar uzun çalışsaydık kaputu yakmıştık” Yerli üretim pastalarla bile uzun süre çalışıp bundan daha yüksek sıcaklıklara çıkabilirsiniz boyaya zarar vermeden. Eğitim de aşırı populist demeçler gördüm

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Birşey dikkatimi çekti, videonun 01:35 süresinde konuşma yapan firma yetkilisi bişeyler diyor, demiş ki türkiye de silikon ve dolgu içermeyen sadece iki pasta var gyeon ve menzerna? Ne demek bu, firmanın kendi ithal ettiği iki pasta da silikon dolgu yok ama türkiye ye gelen diğer bütün markaların pastlarında silikon ve dolgu var mı demek istiyor, büyük bir iddia değil mi bu?
Hoşgeldiniz aramıza,

Tanışma

Önce sizi tanımaktan mutluluk duyarız :)

harunozer59

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
tekirdağ
Video için teşekkürler elinize emeğinize sağlık. Ama müzik eklerken müziğin sesinin ile konuşma sesinizden çok yüksek olmamasına dikkat ederseniz daha iyi olacaktır. Zira izlerken sizi duymak için sesi yükselttim hemen ardından yüksek seviyede bir müzik giriyor sesi kısıyorum sonra yine sizin ses gelince duyamayıp açıyorum. Buna özen gösterirseniz izleyici açısından da daha akıcı dikkat dağılmadan izlenen videolar oluşacaktır :)
Çok doğru ilk videoda mikrofon yoktu şimdi bi kablolu mikrofon aldım . Tavsiye İçin çok teşekkürler

harunozer59

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
tekirdağ
Video ve paylaşım güzel olmuş foruma hoşgeldiniz bol bol katılımınızı bekliyoruz. Forumdaki herkesin hayali kendine ait ufak da olsa bir garajı olabilmesidir bu konuda şanslısınız siz oraya erişmişsiniz ne mutlu.
Yanlış anlamazsanız naçizane birkaç eleştirim olacak. Müzik ve video kendi sesinizin seviyesi eşleşmiyor arkadaşın belirttiği gibi. Jantlar için yıvarlak daha yumuşak çizme riski daha az detay fırçası kullanırsanız daha rahat edersiniz 2- 3 usd laea bulunabilir eğer maliyet kriterse. Boya fırçası ne de olsa sentetik biraz kıları sert ve demr kısımı tehlikeli sarmazsanız elekteik bandıyla. Aynı fırçayı da hem lastik heö jant temizliğine kullanmazsanız daha güvenli. Lastikler için daha sert kıl olursa daha etkili temizlik yapar. O fırça ile lastik yanaklarına parlatıcı sürmeyi deneyin memnun kalırsınız değerlendirmiş olursunuz. Yıkama kovanızda da grit guard olsun mutlaka. Güderi ile araç kurulamayın lütfen belkş sadece camlar olabilir. Koruma olan araç için wax sız cilasız ph nötr şampuan tercih ederseniz aracınızdaki koruma daha az negatif etkilenir.
Ellerimize sağlık mekan güzel merakınız güzel bol bol ürün testleri uygulamalar bekleriz

İlginizden dolayı teşekkürler

harunozer59

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
tekirdağ
06:20 de usta uygulama yapıyor, “başka bir pasta ile bu kadar uzun çalışsaydık kaputu yakmıştık” Yerli üretim pastalarla bile uzun süre çalışıp bundan daha yüksek sıcaklıklara çıkabilirsiniz boyaya zarar vermeden. Eğitim de aşırı populist demeçler gördüm

Herkesin bir görüşü var bu sektörde saygı duymak lazım :)

harunozer59

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
tekirdağ

Ekspertiz nasıl yapılır ?Nelere dikkat etmeliyiz gibi soruların cevaplarını vermeye çalıştık.İyi seyirler

ttopak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Adana
Elinize sağlık güzel bir uygulama videosu olmuş. Böyle videoları daha çok bekliyoruz. Birde bir bölgeyi pasta yaperken %50 şeklinde yapıp gösterirseniz daha güzel olur düşüncesindeyim. Artı yün keçe ile sünger pad kıyaslaması olabilir. Yine bir tarafı yün keçe ile yapıp diger tarafı sünger ped ile yapıp arasındaki fark ve zaman bakımından da kıyaslama olabilecek şekilde.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerinize sağlık. Paylaşım için teşekkür ediyorum.

Yeni başlayan arkadaşların çok işine yarayacaktır :alkis:

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Elinize sağlık harun abi güzel paylaşımlar yapıyorsunuz. Size bir önerim olacak forumda tüm uygulama videolarınız tek başlık altında toplayın bu şekilde konu kirliliği olmamış olur ve sizin videolarınız tek bir yerde olur :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine sağlık paylaşım için teşekkürler

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ