detay ürünlerin bagajda saklanması

Endotown

Çaylak Detaycı
Üye
arkadaşlar yaklaşık 7 fısfıs şişem var. 5-6 bez 4-5 tane fırçam var. modacar organizer artık...
Tüm mesajları görmek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

Moderatör tarafında düzenlendi:

golf

Çaylak Detaycı
Üye
Aslında bu iş için sıradan ucuz sırt veya spor çantalarıda değerlendirmek lazım, bence daha sağlam daha geniş ve kullanışlı olabilirler. Örneğin otogarlarda satılan çakma el spor çantaları.

golf

Çaylak Detaycı
Üye
Çanta değil sepet mantıklı bende sepet var
Kullanılabirlik çok önemli, mesela ne taşıdığınız görülmesini istemeyebilirsiniz, ayrıca omuzunuza asıp kolayca apartmandan çıkabilirsin, düşünsenize büyük bir apartmandasınız elinizde sepet içinde bir sürü şişe fırça ile... herkesin kullanım amacı farklı olabilir çanta için.

Mentalfeed

Uzman Detaycı
Üye
Kullanılabirlik çok önemli, mesela ne taşıdığınız görülmesini istemeyebilirsiniz, ayrıca omuzunuza asıp kolayca apartmandan çıkabilirsin, düşünsenize büyük bir apartmandasınız elinizde sepet içinde bir sürü şişe fırça ile... herkesin kullanım amacı farklı olabilir çanta için.
Tercih tabi, bende sepet tarzı birşey kullanıyorum IMG_20190301_221129.jpg

green_spell

Uzman Detaycı
Üye
Bagajda saklanması dediğiniz için söylüyorum, bagajda ürün muhafaza etmiyorum ben. Şu an havalar bunun için uygun olabilir ama yaz/kış aylarında bagajda olan ürünlerde bozulma oluyor.

technologyst

Usta Detaycı
Test Uzmanı
Üye
69F6D366-4AFE-4364-8607-DD82925A9AAD.jpeg
Ben sığmam zaten öyle çantaya filan sepet bana küçük geliyor benim herşey elimin altında olacak birde tabi bendeki malzeme çeşitliliği :):) birazcık fazla maalesef özellikle bez zaten 1 kasa kadar. @golf birde dediğinize bir şey diyemem tercih meselesi sitede sepetle gözükmek tabiki değişik algılanabilir ama ben bu hobide insanları takacak olsam arabamı sitede evden hortum çekip yıkamazdım :):)

technologyst

Usta Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Bagajda saklanması dediğiniz için söylüyorum, bagajda ürün muhafaza etmiyorum ben. Şu an havalar bunun için uygun olabilir ama yaz/kış aylarında bagajda olan ürünlerde bozulma oluyor.
Valla ben hep bagajda gezdiririm gram bozulma olmadı ama tabi şöyle bir durum var waxlar bagajda değil sadece spreyler ve bezler için konuşuyorum onlarda zaten 2 haftada bitirim :):) ben bol kullanırım :):)

green_spell

Uzman Detaycı
Üye
Valla ben hep bagajda gezdiririm gram bozulma olmadı ama tabi şöyle bir durum var waxlar bagajda değil sadece spreyler ve bezler için konuşuyorum onlarda zaten 2 haftada bitirim :):) ben bol kullanırım :):)
2 haftada bir sprey mi biter hocam, nasıl bir temizlik yapıyorsun sen oralarda :D
Bu arada fluence satıldı mı :dusun:

Polonur

Usta Detaycı
Üye
Ben de ürünlerimin kullanımına hazır olanları bagajımdaki meguiars çantamda tutuyorum. Konsantre ürünleri ise cam balkonda sepetin içinde tutuyorum ama güneş alırsa etkisi nolur onu bilmiyorum kışın iyiydi.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Ben de bagajda detay ürünü taşımayanlardanım. Uzun yola çıkacağım zaman alıyorum bir kaç ürün. Onun dışında bagajımda sadece pompa, ilk yardım seti, yangın söndürme tüpü, fener ve stepne taşıyorum.

Polonur

Usta Detaycı
Üye
Ben de bagajda detay ürünü taşımayanlardanım. Uzun yola çıkacağım zaman alıyorum bir kaç ürün. Onun dışında bagajımda sadece pompa, ilk yardım seti, yangın söndürme tüpü, fener ve stepne taşıyorum.
kuş pisliğine, zifte ve benzeri anlık oluşumlara müdahale etmek için bir kitiniz var mı can bey araçta

ccibb

Uzman Detaycı
Üye

Endotown

Çaylak Detaycı
Üye
şuanda bagajımda
6 adet sprey kutum var ( APC-JANT TEMİZLEYİCİ-DEMİRTOZU SÖKÜCÜ-CARPETCLEANER-LASTİK PARLATICI-DERİTEMİZLEYİCİ)
1 adet würth aktiv cleaner
10 adet bez irili ufaklı
10adet çeşitli fırçalarım var
bunların hepsini bagajımda taşımam gerekiyor. çanta önerilerinizi bekliyorum