detay ürünlerin bagajda saklanması

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Camlar için kesinlikle bir cam temizleyicim, kuş pisliği için CG waterless, bir çeşit hızlı cila, Spritz, Valet Pro Enzyme, bir çeşit apc ve Meguiars çanta içerisinde tam dolu çeşitli bez ve fırçalar kesinlikle mevcut geziyorum :)

akko

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Camlar için kesinlikle bir cam temizleyicim, kuş pisliği için CG waterless, bir çeşit hızlı cila, Spritz, Valet Pro Enzyme, bir çeşit apc ve Meguiars çanta içerisinde tam dolu çeşitli bez ve fırçalar kesinlikle mevcut geziyorum :)
Kuş pisliği için bende polytop velox shine var :D ama alternatig arıyorum açıkçası. Cg waterless önerir misiniz? Yada adams susuz yıkama gibi ürünler

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Kuş pisliği için bende polytop velox shine var :D ama alternatig arıyorum açıkçası. Cg waterless önerir misiniz? Yada adams susuz yıkama gibi ürünler
Amaç sadece kuş pisliğini oradan almak. Sadece su ile dahi alabilirsiniz.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Maşallah, depoda ne var ne yok bagajda aynen geziyor :D :D
Ben çok uzun süredir bagajda ürün taşımıyorum.

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Waxlar hariç gezsem mi diye düşünüyorum açıkçası hala :D
Asker valizini modifiye edip, kenarlarına kontaplak mı neyse şu ince tahtalardan sabitlemiştim o şekilde baya işimi gördü, sonra madame cocodan tutamak sapı olan organizer aldım oda iyiydi ama her seferinde bir sorun çıktı, bazen viraja falan hızlı girdiğinde sızdıran fısfıslar, cırttan sıyrılıp saçılan ürünler, delinen şişeler falan hep sıkıntı yaşadım, en son altına şu balıkçıların falan kullandığı köpük kutulardan kullandım onuda m600 eritti:cicek: hasılı vazgeçtim evde kanepenin altında malzeme saklamışlığım var. Yıkamadan yıkamaya götürüyordum. :rolleyes:

Şimdi evimiz müstakil ama olaki tekrar benzinlik tayfaya döneriz diye hala küçük kaçamaklarla unutmamaya çalışıyorum o günleri, malzemeyi yükler giderim harekat merkezinde teçhizatı ayarlarım, karışımları yaparım ve operasyon kapsamında ilgili unsurları kullanırım. Sonuçta detay bir tercihtir sonrasında zorunluluk, mobile detailing light truck yapıncaya kadar en iyisini yapmaya çalışıyoruz:saskin:

akko

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Asker valizini modifiye edip, kenarlarına kontaplak mı neyse şu ince tahtalardan sabitlemiştim o şekilde baya işimi gördü, sonra madame cocodan tutamak sapı olan organizer aldım oda iyiydi ama her seferinde bir sorun çıktı, bazen viraja falan hızlı girdiğinde sızdıran fısfıslar, cırttan sıyrılıp saçılan ürünler, delinen şişeler falan hep sıkıntı yaşadım, en son altına şu balıkçıların falan kullandığı köpük kutulardan kullandım onuda m600 eritti:cicek: hasılı vazgeçtim evde kanepenin altında malzeme saklamışlığım var. Yıkamadan yıkamaya götürüyordum. :rolleyes:

Şimdi evimiz müstakil ama olaki tekrar benzinlik tayfaya döneriz diye hala küçük kaçamaklarla unutmamaya çalışıyorum o günleri, malzemeyi yükler giderim harekat merkezinde teçhizatı ayarlarım, karışımları yaparım ve operasyon kapsamında ilgili unsurları kullanırım. Sonuçta detay bir tercihtir sonrasında zorunluluk, mobile detailing light truck yapıncaya kadar en iyisini yapmaya çalışıyoruz:saskin:
Ben de aynı şekilde asker valizi aldım, 1litrelik sprey şişeleri de içine alabilmesi memnun etti. içi baya dolu oldu benim bezler vs. yani içinde ürünlerin oynamaya fırsatı yok gibi geldi bana, bakalım bir aksilik olmaz ise arabada taşımaya başlayacağım şuan için.. Zaten ürünler 1 sene içinde bitmiş oluyor(wax hariç) bu yüzden ürünlerin bozulacağını düşünmüyorum..

cabay

Uzman Detaycı
Üye
İl
istanbul
Meguiars çantayı aylar önce 45 tl ye almıştım. Tam benlik, yer problemi oluşturmuyor ve cırt yapışkanlı olması sebebi ile hareket etmiyor, dağılmıyor.

Şu an içindekiler;

Af finale
Af spritz
Af revive
Af rejuvenate
Meguiars sarı şampuan
1 lt valet pro anfs
Sonax lastik parlatıcı jel
Af glaze
Meguiars kil ve kaydırıcı sprey
Valet pro apc
Flowey s3

3 boy detay fırçası, makyaj silme pamuğu ve 40x40 lık iki mikrofiber bez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

akko

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Meguiars çantayı aylar önce 45 tl ye almıştım. Tam benlik, yer problemi oluşturmuyor ve cırt yapışkanlı olması sebebi ile hareket etmiyor, dağılmıyor.

Şu an içindekiler;

Af finale
Af spritz
Af revive
Af rejuvenate
Meguiars sarı şampuan
1 lt valet pro anfs
Sonax lastik parlatıcı jel
Af glaze
Meguiars kil ve kaydırıcı sprey
Valet pro apc
Flowey s3

3 boy detay fırçası, makyaj silme pamuğu ve 40x40 lık iki mikrofiber bez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sürekli olarak bagajda mı geziyorsunuz? herhangi bir bozulma gözlemlediniz mi?
Bu çantadan bende çok araştırdım fakat şuan orijinalleri yok. fermuarları logosuz olarak satılıyormuş.

cabay

Uzman Detaycı
Üye
İl
istanbul
Sürekli olarak bagajda mı geziyorsunuz? herhangi bir bozulma gözlemlediniz mi?
Bu çantadan bende çok araştırdım fakat şuan orijinalleri yok. fermuarları logosuz olarak satılıyormuş.
Wax'ları bagajda tutmuyorum, çok yumuşuyorlar. Birde zift sökücüyü bagajda tutmuyorum o da aşırı gaz yağı kokuyor. Gerisi sürekli bagajda ve daha hiç sorun yaşamadım.

Güzel yanı, genel olarak içini doldurunca üstte kalan boşluklara da koca koca havluları koyup fermuarı kapatabiliyorum.

Ben hb dan almılştım fakat satıcısını hatırlamıyorum.

https://www.hepsiburada.com/meguiars-kit-bag-urun-cantasi-p-OTOTODUK210863