Ege's Garage ( Ege'nin Garajı)

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Plakalık tercih etmesemde maşallah diyorum, çok güzel konu olmuş bu zımbırtı, güle güle kullanın :deli:

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@ege eline sağlık üstad, keyifle okudum, sonax protect+shine uygulama sonuçları da çok güzel ama pek f/p ürünü değil sanki :dusun:

ege

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
@ege eline sağlık üstad, keyifle okudum, sonax protect+shine uygulama sonuçları da çok güzel ama pek f/p ürünü değil sanki :dusun:
teşekkür ederim @green_spell bey. aslında sonax baya baya F/P oldukça makul . hepside 103 tl ben tabi vakti zamanında yarı fiyatına almıştım. araçboyada kullanımını pek sevmeme sebebim sahte bir parlaklık efekti vermesi .yoksa iyi ürün. son kullanımı gelmeden tabi tüketilmesi amaçlı araştırırken plastik başarısını test ettim ve mennun kalınca ordan yürüdük. 2 sn gibi bir sürelik sıkım sonucu tüm tamponu korumaya alabilmek başarılı bir sonuç .

@teşekkür ederim @El_Diablo bey. geç olsun erkenolsun ne önemi var begenmeniz yeter.

ege

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
merhaba ;
bu gün kışlıklardan kurtulup yazlık kavçuk üstü halı paspaslara geçiş yaptım.
yaz aylarında genelde bu şekilde üst üste koyarak kullanıyorum. yazın deniz mevsimi araç içi çok kumlanıyor bu paspaslara kir kum ve toz işlememesi için antistatik bir ürünle kaplıyorum.gözenek alt katmanına girmemesini girenlerinde daha rahat çıkmasını saglaması adına bu uygulama. zati halı paspasları bir yada iki sezon kullanıp atıyorum. 20-30 tl bandında dandik ürünler. bu ürünü geçen yıl almıştım yıkayıp arkasından kırılmaması için ( genelde hemen kırılıyor çok basit malzeme ) ve daha çabuk ve hızlı kuruması için mandallı askılarla kurutuyorum. büyük havlularda da bu askılardan faydalanıyor ve bezin iplik yapısının bozulmaması saglıyorum.
kavçuklarıda vinil plastik koruyucuyla bakımını yapıyorum yogun sıcakta çatlama kırılma olmaması için. yıllardır bu şekilde özelliklerini korudular. ürün ve videolar :

http://instagr.am/p/BytknyFhAS8/

muratyz

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Dardanel
merhaba ;
yaz aylarında genelde bu şekilde üst üste koyarak kullanıyorum. yazın deniz mevsimi araç içi çok kumlanıyor bu paspaslara kir kum ve toz işlememesi için antistatik bir ürünle kaplıyorum.gözenek alt katmanına girmemesini girenlerinde daha rahat çıkmasını saglaması adına bu uygulama. zati halı paspasları bir yada iki sezon kullanıp atıyorum. 20-30 tl bandında dandik ürünler. bu ürünü geçen yıl almıştım yıkayıp arkasından kırılmaması için ( genelde hemen kırılıyor çok basit malzeme ) ve daha çabuk ve hızlı kuruması için mandallı askılarla kurutuyorum. büyük havlularda da bu askılardan faydalanıyor ve bezin iplik yapısının bozulmaması saglıyorum.
kavçuklarıda vinil plastik koruyucuyla bakımını yapıyorum yogun sıcakta çatlama kırılma olmaması için. yıllardır bu şekilde özelliklerini korudular. ürün ve videolar :

Eline sağlık üstad,paspasların tertemiz ve orjinal görüntüsünü koruyor.Olması gerektiği gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
merhaba ;

Sıfırından tek farkı km si. Maaşallah gıcır gıcır derler ya, bu deyim buraya cuk diye oturuyor.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Üstadım mükemmel bir uygulama olmuş, üst düzey gerçekten, deep detailing demek hiç yanlış olmamış. Eline sağlık.
Özletmiştin, böyle güzel videolarının devamını bekliyoruz.

El_Diablo

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Frankfurt
Ellerine saglik hocam,şaşirttin beni bu sefer kaplumbag yok ;).....bu tarz videolarin devami gelsin :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine sağlık güzel uygulama video harika olmuş.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Ellerinize sağlık @ege bey
Uygulamalar tam detaycı işi
Mothers ın bu plastik ürünü hakkındaki yorumlarınızı duymak isterim
Modifiye merkezinde galonluk olarak fiyat bana uygun gibi geldi
Hatta bir iki galonluk ürün daha var gözüme kestirdiğim
Belki talep olursa bir babayiğit çıkar bir ortak alım organize eder :)