Fiat Punto Detailing

Ömer88

Tecrübeli Detaycı
Üye
Hocam elinize sağlık. Rengi değiştirdik ama eşofman baki kaldı. Eşofmanlı detailing ustası gibisin maşallah:) Hem şu kadar uygulamayı yapıp hem de bunca foto video şapka çıkarılır:alkis:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu

green_spell

Uzman Detaycı
Üye
ellerine sağlık hocam.
keyifle okudum/izledim:)
tavan için classic carpet cleaner mı yoksa köpük temizleyiciler mi daha iyi olur?

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Ellerinize sağlık aracın içi gerçekten sıkıntılıymış. Yine harika bir işçilik :alkisss:
Teşekkür ederim.
ellerine sağlık hocam.
keyifle okudum/izledim:)
tavan için classic carpet cleaner mı yoksa köpük temizleyiciler mi daha iyi olur?
Teşekkür ederim hocam, köpğktemizleyiciler daha iyi olur ama ben bu sefer carpet tercihe ettim. Daha doğrusu elimin altında o vardı, eve çıkmadım tekrardan.

M U R A T

Tecrübeli Detaycı
Üye
Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim hocam, köpğktemizleyiciler daha iyi olur ama ben bu sefer carpet tercihe ettim. Daha doğrusu elimin altında o vardı, eve çıkmadım tekrardan.
hocam aslında benimde merak ettiğim bir konu bu köpük temizleyicilerin içeriğinde kumaş temizleyicilerden farklı ne var? köpük yapan şişeye carpet cleaner yada kc po koysak yine zararsız bir temizlik yapmaz mı?

Son düzenleme:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
hocam aslında benimde merak ettiğim bir konu bu köpük temizleyicilerin içeriğinde kumaş temizleyicilerden farklı ne var? köpük yapan şişeye carpet cleaner yada kc po koysak yine zararsız bir temizlik yapmaz mı?
Bi zararı olmaz, sadece çok ıslatmadan yapmak önemli.

Muratcan

Tecrübeli Detaycı
Üye
Abi öncelikle arkadaşına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Arabaya okuyup üflemişin abi maşallah. Ölüyü diriltirsin sen :D