Hep arabayamı yatırıcaz :D

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
Selamın Aleyküm abilerim 

Hep arabayamı yatırıcaz paraları birazda kendimize harcayalım değilmi ::)   Hayırlısı ile gear fit2 alıyorum inşallah. Sipariş geçtim yarın yatırıp alıcam. Bu arada murat abi malzeme iptal şimdilik. Sonra alıcam onları ayarlarız zaten sorun olmaz dönerim ben zamanı gelince. Şimdi gelelim konuya akıllı saat akıllı bileklik ikisinide diyebilirsiniz. Gelsin kutu açılımı ve ön inceleme yapıp sonrasnda kayda değer geniş bi inceleme sunabilirsem onuda paylaşırım abilerim. Aynı zamanda 3.5 yıllık s3 neo yu artık değiştirme vakti geldi. Onun yerine Galaxy A7 2017 gelecek inşallah ::) her ikisi içinde detaylı inceleme yapıcam. Belki faydamız dokunur. Almayı düşünen abilerim kardeşlerim olursa bilgilenmiş olur dilimiz. döndünce ::)
Yapayımmı bu dediğim ürünlerin incelemesini yoksa gerek yok mu dersiniz benim için farketmez :)

diesel32

Amatör Detaycı
Üye
İl
istanbul
gerek yok tek cümle ile özetlersek... youtube'ta bir sürü inceleme ztn mevcut... sen detay işlerini paylaş burada.

he dersen ki telefonu temizleyip detay vs. yaparım o zmn ilgi çeker...

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
zaten yapılacak :) telefona seffaf folyo kaplamayı düşünüyorum. jet black gibi arka kapak o yüzden çizilsin istemem.

a7 2017 için inceleme var fakat fit2 için çok yok :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

diesel32

Amatör Detaycı
Üye
İl
istanbul
beratt_hero' Alıntı:
zaten yapılacak :)  telefona seffaf folyo kaplamayı düşünüyorum. jet black gibi arka kapak o yüzden çizilsin istemem.

a7 2017 için inceleme var fakat fit2 için çok yok :)
"gear fit 2 inceleme" şeklinde türkçe yazsam bile 9150 adet sonuç çıkıyor youtube'ta...

ingilizcede 4 küsür milyon çıkıyor. az çok kavramı tabi kişiye bağlı ama bence yeterince var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Berat sen zaten arabaya bişi yatırmadın ki, alternatif şeylere yönelesin, geçen h&s ile araba yıkıyordun. Sen araba için bişi aldın da biz mi bilmiyoruz.