Herkese Selam Arkadaşlar / Tanışma

kaandemirbas

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Öncelikle herkese saat itibari ile hayırlı akşamlar arkadaşlar. Foruma detay sevdalısı kuzenim Emrecan Oran tarafından davet aldım ve dahil oldum. 24 yaşında İstanbul'da ikamet ediyorum. Freelance olarak endüstriyel tasarımcılık yapıyorum ve stand firmasında tam zamanlı iç mimarlık görevimi yürütmekteyim. Şuanki aracım olan 2016 Megane'ı almadan önce arabayı bir kere bile temizlemiş adam değildim. Bundan önceki aracım Volkwagen Caddy'di. Fakat gel gelelim Megane'ı aldıktan sonra bende bir detay hastalığıdır aldı başını gidiyor. İnternetten alacağım her ürünü aman lazım olur diyerek fazla fazla alıyorum. Araç şampuanı nedir ne değildir bilmezken şimdi ön temizleyicileri kıyaslar oldum. Yani arkadaşlar bu kansere yakalandım ve sizin kervanınıza katıldım. Her türlü fikriniz tavsiyeniz benim için büyük önem arz etmektedir. Lütfen paylaşmaktan çekinmeyin. İç mimari ve tasarım proje fikirlerinizi de paylaşmak isterseniz seve seve yardımcı olurum. Herkese Bol Parlatmalı Çiziksiz Günler :)

Ekli dosyalar

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hoşgeldiniz keyifli ve aktif forumlar dilerim, ardığınızı ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz bizimle. Bol bol fikir ve tavsiye alabilirsiniz.
Yakında nerden bulaştım ben bu işe diye dövünmeyinde:utandim:

ttopak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Adana
Hoş geldiniz. Keyifli forumlar. Nokta atış adrese gelmişsin.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kizmazfatih

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
öncelikle forumumuza hoşgeldiniz zamanla postlara bakarken yeni mesaj geldi mi diye bakıcaksınız çok aktif olucaksınız stokları serelim konusuna dikkatli bakın kendizinizi alamayacaksınız cidden çok keyifli oluyor