Hızlı Soru - Cevap

Erso81

Çaylak Detaycı
Üye
Öne çıkan konu #4,741
İyi günler,iki sorum olacak sizlere
1-liqui moly dpf temizleyici kullanmışlığınız var mıdır, memnuniyetiniz nasıl?
2-Kapı içleri için nasıl bir yöntemle temizlenmeli? (hava tabancam yok)

PassionateDetailing

Tecrübeli Detaycı
Üye

occan

Tecrübeli Detaycı
Üye

Fuel Economy

Acemi Detaycı
Üye
Daha önce Trendyoldan bsd alıp memnun. Kalmayanlar vardı satıcı aynı satıcı mı? Sonax SONAX Xtreme Brillant Shine 287 400 | Trendyol
Bu ürünü ve Sonax SONAX Lastik Parlatıcı Jel + Sünger 250ml 235 100K | Trendyol sipariş verdim efsane kupon ile (100₺ alışverişe 50₺ indirim) satış sözleşmesinde adres tanıdık gelince haritalardan baktım İstanbul/Ümraniye/Şerifali Sonax uygulama merkezi olduğunu gördüm içim rahat etti alacakların haberi olsun. Ürünler bozuk gelirse de yetkili bayi değiştirir diye düşünüyorum.
Adres: Şerifali Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 189 Yukarı Dudullu 34775 Ümraniye/İstanbul - İstanbul /Türkiye
FC90FB22-0F35-45CB-AF5D-ABC75C934ED3.png

Son düzenleme:

golf

Acemi Detaycı
Üye
Almanyada detay ürünleri almak hesaplı olur mu acaba? Klin korea kurulama havlusu bulabilir miyim orada?

Patronas

Çaylak Detaycı
Üye
Af verso (konsantre) nun rengi hafif açık yeşil mi? Kendi tanıtım videosun da koyu yeşil gibi duruyor sanki. Ekran mı yanıltıyor anlamadım ve ilk defa aldım bu ürünü.

PassionateDetailing

Tecrübeli Detaycı
Üye
Teşekkür ederim yardımınız için. Oto kimyasallarında kilitli kapak olmaması çok garip geldi. Bir an şüpheye düştüm acaba bir hile var mı diye. En son çare pH kağıdı alıp test edecektim.
5 litresinde kilit var 500 ml lerde yok.Ph kağıdıyla da ne kadar anlaşılır orası ayrı mesele :D

Patronas

Çaylak Detaycı
Üye
5 litresinde kilit var 500 ml lerde yok.Ph kağıdıyla da ne kadar anlaşılır orası ayrı mesele :D
1 litrelik orjinal şişesinde aldım, bölünmüş değil. Valla eğer çok özel bir çalışma yoksa anlaşılabilme ihtimali kısmen var. :). Verso nun pH 10 diye yazıyor yabancı bir sitede. Artık baskın bir pH düşüşü varsa su ile seyreltilmiştir diyecektim. Gerçi her kimyasal düşük su oranı ile pH ı baskın olarak değişmez ama aklıma o gelmişti son çare.

PassionateDetailing

Tecrübeli Detaycı
Üye
1 litrelik orjinal şişesinde aldım, bölünmüş değil. Valla eğer çok özel bir çalışma yoksa anlaşılabilme ihtimali kısmen var. :). Verso nun pH 10 diye yazıyor yabancı bir sitede. Artık baskın bir pH düşüşü varsa su ile seyreltilmiştir diyecektim. Gerçi her kimyasal düşük su oranı ile pH ı baskın olarak değişmez ama aklıma o gelmişti son çare.
Bilindik bir yerden aldıysanız sorun olmaz versounun rengide çok yeşil değildir.Youtube videolarında tahminimce 1:5 sulandırıyorlar.