Hobiotom.com'dan Detailforum'a Özel Bahara Giriş Kampanyası !

Hobiotom

Firma Yetkilisi
Üye
kampanya için teşekkürler. güncel fiyatlarla alım yapmak çok zorlaştı.
Merhabalar, olabildiğince uygun tutmaya çalışıyoruz ürünleri fakat piyasa durumu malum, bu nedenle daha uygun fiyatlar için fazla çeşitte bölünmüş ürün sunmaya çalışıyoruz.

Hobiotom

Firma Yetkilisi
Üye
Merhabalar. Öncelikle kampanya için teşekkürler :) autoglym hi foam köpükten arıyordum ancak sitede bulamadım. Okuduğum kadarıyla muadil olarak şu ürünü buldum. Autoglym hi foam kadar performans verir mi?

Aktiv-e Pulıtutto Kumaş, Plastik Yüzey Temizleyici ve Koku Giderici Köpük 400 ml[/QUOTEM
Merhabalar :) Evet aktiv-e bir italyan markasıdır bu ürününden de güzel geri dönüşler alıyoruz. Temizleyici bir köpük olmasının yanı sıra koku giderici özelliğide vardır. Enzim içeriklidir.

BlaJKeagle

Tecrübeli Detaycı
Üye
Merhaba @Hobiotom
Ürünleri ve hediyenizi teslim aldım. :)Teşekkür ederim.

Sitenize erişimde zaman zaman sorun yaşıyorum son 1 saattir olduğu gibi. Site açılıyor, site içinde gezinirken bağlantı kesiliyor sonra uzun bir süre bağlanmıyor. Farklı telefon ve bağlantı seçeneği ilede aynı. Burdan bildireyim dedim.

Birde sorum olacak. Polisaj makinesi için aldığım resimdeki fırça yumuşak olanmı. Daha yumuşağı varmı?

IMG_20190308_184101.jpg

Hobiotom

Firma Yetkilisi
Üye
Merhaba @Hobiotom

Sitenize erişimde zaman zaman sorun yaşıyorum son 1 saattir olduğu gibi. Site açılıyor, site içinde gezinirken bağlantı kesiliyor sonra uzun bir süre bağlanmıyor. Farklı telefon ve bağlantı seçeneği ilede aynı. Burdan bildireyim dedim.

Birde sorum olacak. Polisaj makinesi için aldığım resimdeki fırça yumuşak olanmı. Daha yumuşağı varmı?

Ekli dosyayı görüntüle 7002
Merhabalar, iyi günlerde kullanın :) Site erişim sorununuzu altyapı tarafına hemen ileteceğiz. Sorun kısa zamanda giderilecektir. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz.
Görseldeki ürün yumuşak fırçadır. koltuklar için uygundur. Daha yumuşağı mevcut değil malesef.

diesel32

Acemi Detaycı
Üye
Merhaba @Hobiotom

Ekli dosyayı görüntüle 7002
hediye ne geldi?

Hobiotom

Firma Yetkilisi
Üye
Bugün kampanyamızın son günü. Herkese ilgisi için çok teşekkür ederiz. Yeni kampanyalarımızda görüşmek üzere :)

omrslhmms

Tecrübeli Detaycı
Üye
Bugün kampanyamızın son günü. Herkese ilgisi için çok teşekkür ederiz. Yeni kampanyalarımızda görüşmek üzere :)

Yeni kampanyalar düşünmüyor musunuz? :) Genellikle bölünmüş ürün alışverişlerimde kullanıyorum mağazanızı, malum piyasa şartlarında makul fiyat arıyor insan. Ek olarak da sulandırılan ürünlerde güveneceği adresler. Bu bakımdan şimdiye kadar hiç yanıltmadınız. Hep ilgili ve hızlısınız. Kendi adıma teşekkür ederim. Hep eleştiri yapacak değiliz, güzel olanı da övmek gerek. İnşallah fırsat olursa tatil dönüşü İzmir'e uğrayıp mağaza ziyareti yapmak istiyorum, mağazanız mevcut değil mi bu adreste? Mansuroğlu mahallesi 270/1 sokak no: 12/C Bayraklı.

Hobiotom

Firma Yetkilisi
Üye
Yeni kampanyalar düşünmüyor musunuz? :) Genellikle bölünmüş ürün alışverişlerimde kullanıyorum mağazanızı, malum piyasa şartlarında makul fiyat arıyor insan. Ek olarak da sulandırılan ürünlerde güveneceği adresler. Bu bakımdan şimdiye kadar hiç yanıltmadınız. Hep ilgili ve hızlısınız. Kendi adıma teşekkür ederim. Hep eleştiri yapacak değiliz, güzel olanı da övmek gerek. İnşallah fırsat olursa tatil dönüşü İzmir'e uğrayıp mağaza ziyareti yapmak istiyorum, mağazanız mevcut değil mi bu adreste? Mansuroğlu mahallesi 270/1 sokak no: 12/C Bayraklı.
Merhabalar, öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkürler, olumlu olumsuz tüm yorumlarınız bizim için çok değerli. Şuan için kampanyamız mevcut değil ancak yakın zaman içinde planlamaktayız. Mağazamız belirttiğiniz adrestedir. Tüm Detailforum ailesini bekleriz :)

Endotown

Tecrübeli Detaycı
Üye
Merhabalar, öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkürler, olumlu olumsuz tüm yorumlarınız bizim için çok değerli. Şuan için kampanyamız mevcut değil ancak yakın zaman içinde planlamaktayız. Mağazamız belirttiğiniz adrestedir. Tüm Detailforum ailesini bekleriz :)
Kampanya yakında olur mu?