Honda Civic EK9 Polisaj & Boya Koruma

Atocan

Uzman Detaycı
Üye
@Pro adminim eline sağlık spoiler i görünce aman tanrım didim :komik:
Elin kolun dert görmesin yine çok güzel iş çıkmış , acaip hevesli olduğum bi kasa bu ama harap ettiler güzelim arabaları ama iyi toparlanmış.
Video olayını tam anlatamadım ben yani mesela spot test yaparken çalıştığın süre içinde 2 3 dk lık bi periyot şeklinde çekip bu şekilde yapılır diye koysak eğitim video su gibi olsa nasıl olur en azından girişmek isteyenler cesaret alır püf noktasını öğrenir ustalarımızdan elin gavurunu izleyeceğine bizim ustalarımızı izlese gibi düşündüm nacizane fikrim böyleydi adminim :)<3

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Son taşlara dayanamayıp uygulamaları ardı arkasına gönderiyorsun adminim :hava: sezonda dahada hızlanır gibi emeğine sağlık,finaller çok iyi görünüyor. Anlatım, testlerde çok keyifli olmuş onlar içinde ayrı teşekkür ederiz <3

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
@Pro adminim eline sağlık spoiler i görünce aman tanrım didim :komik:
Elin kolun dert görmesin yine çok güzel iş çıkmış , acaip hevesli olduğum bi kasa bu ama harap ettiler güzelim arabaları ama iyi toparlanmış.
Video olayını tam anlatamadım ben yani mesela spot test yaparken çalıştığın süre içinde 2 3 dk lık bi periyot şeklinde çekip bu şekilde yapılır diye koysak eğitim video su gibi olsa nasıl olur en azından girişmek isteyenler cesaret alır püf noktasını öğrenir ustalarımızdan elin gavurunu izleyeceğine bizim ustalarımızı izlese gibi düşündüm nacizane fikrim böyleydi adminim :)<3
Teşekkürler abi , elimizden geleni yaptık.Spot test kısmında çalışma videosu çekemezdim çünkü o sırada tek başıma çalışıyordum videoya alacak biri olsaydı tamamdı o iş. Evet bu kasalardan temiz bulmak artık çok zor, araç proje aracı (k20 swap :fisilti:) olacak bir aksilik gitmezse.. Detaylarını ilerleyen zamanlarda paylaşırım.:)

Son taşlara dayanamayıp uygulamaları ardı arkasına gönderiyorsun adminim :hava: sezonda dahada hızlanır gibi emeğine sağlık,finaller çok iyi görünüyor. Anlatım, testlerde çok keyifli olmuş onlar içinde ayrı teşekkür ederiz <3
Senden kurtuluş olmayınca iş başa düştü napalım:aksii: Bunlar henüz intro sezonda daha çok paylaşım gelecek inşallah. Teşekkür ediyorum efem :tesekkur2:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
Ellerine sağlık Ahmet polisaj sonrası sonuç çok iyi nick adına yakışır tam bir profesyonel uygulama olmuş.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Sayın Admini ellerine sağlık, yine başarılı bir çalışmayla beyazı daha beyaz yapmışsın. Araçta gerginmiş, dahada gergin olacak gibi.Finalide güzel bir kombinasyonla bitirmişsin. Jantlara seramikte iyi olmuş.

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
Adminim elinize saglik araba artik gosteriye cikabilir k20 projesinde de sahibine kolayliklar diliyorum bu isler asiri derecede sabir emek ve para istiyor, umarim beklediklerini alirlar. Bence polisaj oncesi sonrasi kismi cok guzel olmus. Kullanilan isikla birlikte ne var ne yok ortaya cikmis. Finallere tabiiki soz yok cok iyi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ege

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Elinize saglık sayın admin @Pro bey. Çok güzel bir görsel sonuç elde etmişsiniz show amacına uygun olmuş.

Atocan

Uzman Detaycı
Üye
Teşekkürler abi , elimizden geleni yaptık.Spot test kısmında çalışma videosu çekemezdim çünkü o sırada tek başıma çalışıyordum videoya alacak biri olsaydı tamamdı o iş. Evet bu kasalardan temiz bulmak artık çok zor, araç proje aracı (k20 swap :fisilti:) olacak bir aksilik gitmezse.. Detaylarını ilerleyen zamanlarda paylaşırım.:)

Senden kurtuluş olmayınca iş başa düştü napalım:aksii: Bunlar henüz intro sezonda daha çok paylaşım gelecek inşallah. Teşekkür ediyorum efem :tesekkur2:
Valla bekliyorum projenin devamını benim çok bi beklentim yok vti bile yeter ufak dokunuşlar ile çok güzel makinalar çıkıyor ortaya devamını izlemek sabırsızlandırıyof beni :heyecan:

Ömer88

Acemi Detaycı
Üye
Muazzam çok profesyonel uygulamalar. Bu tarz uygulamalar açıkcası benim gibi eline polisaj makinesi almamış olanları gaza getirebilir:)

Ugurr

Çaylak Detaycı
Üye
Elinize sağlık @Pro bey.
Yalnız bir şey sormak istiyorum benim kapalı bir alanım yok ve aracıma polisaj yapmak istiyorum bu işi sokakta yapmak zorundayım. Sizce kötü bir fikir mi?
Ya da tavsiyeleriniz ne olurdu?

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Adminim ellerine sağlık. Beyazı parlatan nadir detaycılardansın :taraa:

Davlumbazların olmaması çok ilginç. Araç bayağı gergin duruyor. Adanaya kadar içinde gidilir mi bilmiyorum :komik:

Mentalfeed

Uzman Detaycı
Üye
Ellerine sağlık admin yakışıklı bir iş olmuş, bimbiyaz derler orda buna :D
Plakası gibi kete olmuş bu

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
Adminim coştu bir kere
:digidik:
Ellerine sağlık
Uygulama on numara olmuş
Bu ara uygulamalar arttı maaşallah
Benim adminime de bu yakışır
:alkis:

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
Hay maşallah admin bey. Elinize sağlık. Çok süper uygulama olmuş. Sen aracı gönder memleketime. Onur abiden sonra sende beyazı dize getiren adam 2 olacan herhalde

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler abi, Nisanda Adana'da olacak araç.. Onur abimle beyazlara ayrı bir ilgimiz var :komik: Diğer renkleri herkes parlatır iş beyazı parlatmada biz parlatırız @onurçiko abimle :arkadass::)

Ellerine sağlık Ahmet polisaj sonrası sonuç çok iyi nick adına yakışır tam bir profesyonel uygulama olmuş.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Ustamız kim acaba abi..<3 Begenmene sevindim teşekkür ederim abi :)

Sayın Admini ellerine sağlık, yine başarılı bir çalışmayla beyazı daha beyaz yapmışsın. Araçta gerginmiş, dahada gergin olacak gibi.Finalide güzel bir kombinasyonla bitirmişsin. Jantlara seramikte iyi olmuş.
Teşekkür ederim abiii, açtığın yolda ilerliyoruz işte :utandim: Final vuruşu senin taktik :fisilti:

eline sağlık admin bey harika bir iş çıkmış ortaya :mutlu:
Teşekkürler Recep bey, sizide piste alalım :mutlu:

Adminim elinize saglik araba artik gosteriye cikabilir k20 projesinde de sahibine kolayliklar diliyorum bu isler asiri derecede sabir emek ve para istiyor, umarim beklediklerini alirlar. Bence polisaj oncesi sonrasi kismi cok guzel olmus. Kullanilan isikla birlikte ne var ne yok ortaya cikmis. Finallere tabiiki soz yok cok iyi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler Can, araç gösteriye hazır fakat k20 bencede zor bu dönemde masrafları hesap edince vazgeçilmezse iyi :komik: Finalleri beğenmene sevindim. <3

Elinize saglık sayın admin @Pro bey. Çok güzel bir görsel sonuç elde etmişsiniz show amacına uygun olmuş.

Abi teşekkür ederim, beğenmene sevindim :fisilti::)

Valla bekliyorum projenin devamını benim çok bi beklentim yok vti bile yeter ufak dokunuşlar ile çok güzel makinalar çıkıyor ortaya devamını izlemek sabırsızlandırıyof beni :heyecan:

Devami gelirse konusunu açarız abi :) Aracın birde 207 vti kardeşi olduğu doğrudur. Daha önce konusunu açmıştım. Peugeot 207 Vti Polisaj & Boya Koruma Uygulaması

Muazzam çok profesyonel uygulamalar. Bu tarz uygulamalar açıkcası benim gibi eline polisaj makinesi almamış olanları gaza getirebilir:)

Teşekkürler , gaza getirsin fakat siz yinede sabırla ilerleyin hocam her türlü konuda yardıma hazırız :)

Teşekkürler İdris abi , Aracın birde 207 vti kardeşi olduğu doğrudur. Daha önce konusunu açmıştım. Peugeot 207 Vti Polisaj & Boya Koruma Uygulaması

Elinize sağlık @Pro bey.
Yalnız bir şey sormak istiyorum benim kapalı bir alanım yok ve aracıma polisaj yapmak istiyorum bu işi sokakta yapmak zorundayım. Sizce kötü bir fikir mi?
Ya da tavsiyeleriniz ne olurdu?

Teşekkürler , benimde kapalı alanım yok malesef aynı kaderi paylaşıyoruz sizle.. Yeterince dikkat ederseniz sorun yok size tavsiyem araç polisaja hazır olduğunda panel panel ilerlerken polisaj yapacagınız paneli tekrardan durulayın. Her paneli yapmadan önce bu şekilde kontrol edip tamamen temiz olduğundan emin olun. Bir paneli yaparken diger paneller çoktan tozlanmış olabiliyor. Sokaktan gelen geçen meraklı gözlere de sabırla katlanmanız gerekecek :fisilti:

@Pro Adminim eline sağlık beyazı parlatanları bi ayrı seviyorum :alkis::komik:
Teşekkürler hocam , elimizden geleni yapmaya çalıştık. Beyaz candır :)<3
Adminim ellerine sağlık. Beyazı parlatan nadir detaycılardansın :taraa:

Davlumbazların olmaması çok ilginç. Araç bayağı gergin duruyor. Adanaya kadar içinde gidilir mi bilmiyorum :komik:
Teşekkürler Can <3 Beyaz Aslan kadar parlamış mı? Sen olmuş diyorsan tamamdır. Araç bayağı gergin,Adana daha da gergin bakalım sonuç nolur :)

Ellerine sağlık admin yakışıklı bir iş olmuş, bimbiyaz derler orda buna :D
Plakası gibi kete olmuş bu

Biyaz biyaz iyi ıpıldadı diyosun yani hocam :) Teşekkür ediyorum <3

Ellerine emegine saglik.Sabah sabah kahve ile keyiflen takip ettim adminim....
Teşekkürler hocam , kahveye eşlik edebilecek bir konu olduysa ne mutlu :mutlu:

Adminim coştu bir kere
:digidik:
Ellerine sağlık
Uygulama on numara olmuş
Bu ara uygulamalar arttı maaşallah
Benim adminime de bu yakışır
:alkis:

Teşekkürler hocam, sezonu açalım artık yavaş yavaş :taraa: