Honda Civic EK9 Polisaj & Boya Koruma

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Ellerine sağlık @Pro videolarla birlikte oldukça zengin bir konu olmuş.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Teşekkürler abi, Nisanda Adana'da olacak araç.. Onur abimle beyazlara ayrı bir ilgimiz var :komik: Diğer renkleri herkes parlatır iş beyazı parlatmada biz parlatırız @onurçiko abimle :arkadass::)

Ustamız kim acaba abi..<3 Begenmene sevindim teşekkür ederim abi :)

Teşekkür ederim abiii, açtığın yolda ilerliyoruz işte :utandim: Final vuruşu senin taktik :fisilti:

Teşekkürler Recep bey, sizide piste alalım :mutlu:

Teşekkürler Can, araç gösteriye hazır fakat k20 bencede zor bu dönemde masrafları hesap edince vazgeçilmezse iyi :komik: Finalleri beğenmene sevindim. <3

Abi teşekkür ederim, beğenmene sevindim :fisilti::)

Devami gelirse konusunu açarız abi :) Aracın birde 207 vti kardeşi olduğu doğrudur. Daha önce konusunu açmıştım. Peugeot 207 Vti Polisaj & Boya Koruma Uygulaması

Teşekkürler , gaza getirsin fakat siz yinede sabırla ilerleyin hocam her türlü konuda yardıma hazırız :)

Teşekkürler İdris abi , Aracın birde 207 vti kardeşi olduğu doğrudur. Daha önce konusunu açmıştım. Peugeot 207 Vti Polisaj & Boya Koruma Uygulaması

Teşekkürler , benimde kapalı alanım yok malesef aynı kaderi paylaşıyoruz sizle.. Yeterince dikkat ederseniz sorun yok size tavsiyem araç polisaja hazır olduğunda panel panel ilerlerken polisaj yapacagınız paneli tekrardan durulayın. Her paneli yapmadan önce bu şekilde kontrol edip tamamen temiz olduğundan emin olun. Bir paneli yaparken diger paneller çoktan tozlanmış olabiliyor. Sokaktan gelen geçen meraklı gözlere de sabırla katlanmanız gerekecek :fisilti:

Teşekkürler hocam , elimizden geleni yapmaya çalıştık. Beyaz candır :)<3

Teşekkürler Can <3 Beyaz Aslan kadar parlamış mı? Sen olmuş diyorsan tamamdır. Araç bayağı gergin,Adana daha da gergin bakalım sonuç nolur :)

Biyaz biyaz iyi ıpıldadı diyosun yani hocam :) Teşekkür ediyorum <3

Teşekkürler hocam , kahveye eşlik edebilecek bir konu olduysa ne mutlu :mutlu:

Teşekkürler hocam, sezonu açalım artık yavaş yavaş :taraa:
En az Beyaz Aslan kadar parlamış adminim. Ellerin dert görmesin :arkadass:

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Eline sağlık adminim.
sevdiğim bir kasadır. araç görünüm olarak diri duruyor. yürüyeni ve motorun halini bilemicem ama iyi bakılmış olma ihtimali yüksek :)

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Eline sağlık adminim.
sevdiğim bir kasadır. araç görünüm olarak diri duruyor. yürüyeni ve motorun halini bilemicem ama iyi bakılmış olma ihtimali yüksek :)
Teşekkürler hocam, yürüyen ve motorda genel durumu iyi fakat büyük bir bakıma alınacak yakın zamanda :)

Eline sağlık abi haber etseydin yardıma gelirdim :D
Saolasın Faik, aklıma geldin de hafta içi olunca ses etmedim, yoksa 2 elden girişirdik senle daha çabuk sonuç alırdık :)

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
adminim eline koluna saglık harika bir iş çıkmış bu ara konular şampiyonlar ligi finalii gibi beyaz araç siyah gibi ateş ediyor :taraa:
Teşekkür ediyorum Recep abii, senin uygulamalari da bekliyoruz abi özlettin :fisilti::)

Eraycan

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ordu
Eline sağlık adminim araç parlamış. Buzdolabı olmasaymış daha net belli olacakmış :)))

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
Admin bey imzanı atmışsın eline sağlık.

Uygulama başarılı. Honda boyası çalışması en zevkli boya türü. Zorlamaz kasmaz :) beyazı beyaz yapmışsın. Ace ile yıkanmışçasına :) emeğine sağlık