İ20 Detailing (Meguiars D300, Prima Amigo, Zymöl Glasür)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Davlumbazlarda ne var abi
Maşallah masterım, reytingleri yüksek seviyede tutuyorsun yine ellerine sağlık:D
Uygulamayı 14 ekimde yapmışım, ne var hatırlamıyorum tam olarak ama büyük ihtimalle Magic dressing kullandım.
Teşekkür ederim kardeşim, alıştırdık artık mecburen çıtayı yüksek tutmak zorundayım:)

Tonyukuk07

Usta Detaycı
Üye
Ellerine sağlık Onur, en az detay üzerine deyim ve bilgin kadar karakterin ve insanlığın da üst düzey. Tekrardan misafir perverliğin ve güzel muhabbetin için teşekkür ederim. Darısı tekrar yaza olsun inşallah ellerine sağlık. :)

Detail 35

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Uygulamayı 14 ekimde yapmışım, ne var hatırlamıyorum tam olarak ama büyük ihtimalle Magic dressing kullandım.
Teşekkür ederim kardeşim, alıştırdık artık mecburen çıtayı yüksek tutmak zorundayım:)
Barebones olabilir mi abi :) Harika olmuş ellerine sağlık onur abi renk ortaya çıkmış izmirde bayideki araçlar bu kadar canlı parlak kırmızı değil :alkisss::alkisss:

Berkay

Uzman Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık parlaklık şahane. Amortisör körüğünü de kırmızı yapmış hyundai :D ve tabiki o bile parıl parıl maşallah

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Ellerine sağlık Onur, en az detay üzerine deyim ve bilgin kadar karakterin ve insanlığın da üst düzey. Tekrardan misafir perverliğin ve güzel muhabbetin için teşekkür ederim. Darısı tekrar yaza olsun inşallah ellerine sağlık. :)
O senin güzelliğin, ayrıca teşekkürler bu güzel yorumlarına.Mahçup ediyorsun beni. Her zaman bekliyorum biliyorsun.
Barebones olabilir mi abi :) Harika olmuş ellerine sağlık onur abi renk ortaya çıkmış izmirde bayideki araçlar bu kadar canlı parlak kırmızı değil :alkisss::alkisss:
Teşekkür ederim kardeşim.Bayideki ve servisteki araçlara eziyet ediyorlar. benim yeni boyanan parçalara bir pasta yapmişlar hare dolu, üstüne tekrar ben geçecem mecburen. benim 3 senelik daha ağır aşındırıcı bile görmemiş boyanın durumu ile arasındaki farkı bir görsen. Aklıma gelmişken atayım videosunu.
Üç seçenek var, Barebones, magic, adams undercarriage.

Murat

Profesyonel Detaycı
Admin
Kırmızı en sevdiğimden. Yaldır yaldır yanmış.

Fabrika çıkışında böyle parlıyor muydu acaba? :)

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
Ellerine sağlık master
C sutunun içinde şemsiyenin altında oturanlar olayı özetlemiş :cool:

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
Abi eline sağlık çok güzel olmuş kırmızı renk beni bitiriyor gerçekten bambaşka bir zevk veriyor insana hele birde senin eline düşünce noktayı koymuşsun :alkis: