İlk Forum Buluşması

Gelmek istiyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

Mentalfeed

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Sevgili abiler, dostlar

Detayımızı yaptık yapıyoruz. Artık bir araya gelip buluşmak kaynaşmak ister canımız. Çalgılı çengili, detaylı ve yemekli.

Bunun için sevgili @Pro adminden izin alarak ilk buluşmayı duyurmak istiyorum.

Forumumuzun ilk detailing buluşmasını Kayseride yapmak istedik.

4 Ağustos pazar günü tüm gün boyunca.

Bütün forum ehlini bekliyoruz:)

@Pro @onurçiko @Dragstar @multispace @SubaruOutback @Paian @ccibb @ege @Atocan @Murat @Muratcan @Ozgur_gs_91 @can26
@Endotown @esstel
@Can @Cangp2 @Eraycan @erdal.t @erguel @Halilu @newest @RecepGürışık @Respect3578 @technologyst @Toyota Cressida @TalhaCelik @Yangsagan @_CaN_ @derossi @Detail 35 @Detail Guy @ffsahin @Galapagos @mindthegap @kaangiu @KaiZeN @green_spell @kizmazfatih @legenddoctor @Samet @Berkay @berkayesilyurtt @CemPektaş @bilalyildirim @Emre Mert @emrecanoran22 @Fatihkandemir
@muratyz
@paradigma @thelordof @TheVauxhall
@MuratYARDIM @carking58
Etiketlemeyi unuttuklarım varsa affola

Son düzenleme:

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Katılmayı gerçekten çok isterdim ancak izmirde ikamet ettiğim için pek mümkün gözükmüyor. Gidecek abilerime kardeşlerime iyi eğlenceler dilerim :) :)

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Eyvah :( Ben o gün aksilik olmaz ise attaaaaya gidiyorum :)
Gelmeyi çok arzu ederdim ama maalesef katılamayacağım :( Benim yerime de bol bol sohbet edin, eğlenin, cila sürün, kebap-mantı...vs tüketin :)

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Bu buluşmaya davet edilenler arasında olmak gerçekten onur verici
Gelmeyi çok istememe rağmen kızımın doğum gününde Çanakkale’de olacağım
Giden herkese iyi eğlenceler
Bol fotoğraflı paylaşımlar bekliyorum:)

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
İstanbul dan toplanıp nasıl geliriz ? Yanda benden başka gelmeyi düşünen var mı ? Minibüsü olan biri olsa çok makbule geçer :) ben gelmeyi çok isterim...

berkayesilyurtt

Acemi Detaycı
Üye
Bu aldığım en güzel davetlerden biri olsa gerek :) Ankara’da olduğumdan katılmak mümkün gözükmese de varsa bir toplu gidiş geliş planı seve seve uyarım Ankaralı detaycılara duyrulur :utan: @Mentalfeed organizasyon ve davet için de ayrıca teşekkürler hocam saygılar:)

Mentalfeed

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Şimdi herkesin arabası 5 kişilik Ankaradan 2 araba, Maraştan 1, Denizli - İzmir tarafından 1-2, İstanbul'dan 1-2 desek ilk buluşma için çok iyi olur, çiçek gibi olur.

@TheVauxhall otogarda yok mu detaycı indirimi falan bir el at şu işe :D

@Emre Mert senin dolmuş kaç kişilik:D

@berkayesilyurtt Ankara uzak mı yahu o_O

Etiketlemedeğim arkadaşlar davetli değil, beni yazmamışsınız gibi bir durum söz konusu değil. İlk etapta aklıma gelenleri yazdım. Bu davet bütün forum ahalisini kapsamaktadır. Yöneticisinden firma yetkilisinden üyesine kadar herkesi. Sevgillerle;)

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Teklif güzel, mekan güzel, ev sahipleri güzel. Gelmek isterim ben ama Ankaraya döneyim arkadaşlarla tatil mevzuunu bir görüşeyim ona göre netleşir. Bayramdan önceki hafta diye konuşuyorduk ama bir bakayım ne durumdayım.

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
@Mentalfeed Hurşit ben yokum listede daver geçerli sayılmaz böyle unuttuysam kusura bakmayın deyip de aklına gelen kişileri yazmakla. :) Benim yerime de güzel vakit geçirin İstanbulda olsam uğrama şansın olurdu ama Dubaideyim o tarihte de hala burada oluyor olacağım kısmetse.

Emre Mert

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Şimdi herkesin arabası 5 kişilik Ankaradan 2 araba, Maraştan 1, Denizli - İzmir tarafından 1-2, İstanbul'dan 1-2 desek ilk buluşma için çok iyi olur, çiçek gibi olur.

@TheVauxhall otogarda yok mu detaycı indirimi falan bir el at şu işe :D

@Emre Mert senin dolmuş kaç kişilik:D

@berkayesilyurtt Ankara uzak mı yahu o_O

Etiketlemedeğim arkadaşlar davetli değil, beni yazmamışsınız gibi bir durum söz konusu değil. İlk etapta aklıma gelenleri yazdım. Bu davet bütün forum ahalisini kapsamaktadır. Yöneticisinden firma yetkilisinden üyesine kadar herkesi. Sevgillerle;)
Abi 5 kişilik bizim araç. Pazar günleri araç pazarda olduğu için katılmam mümkün görünmüyor :(

kaangiu

Çaylak Detaycı
Üye
Mersinden biraz zor ama adanadan giden olursa beraber gidebiliriz.

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Arkadaşlar çok teşekkürler güzel davtiniz için. Bu güzel ekibimin içinde olup davet edilmek onur verici. Baldızın düğünü olduğu için gelemeyeceğim yoksa istanbuldaki bir gruba dahil olup gelmek isterdim..

newest

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Eskişehir
@Mentalfeed davetiniz için çok teşekkür ederim. O dönemde Fethiye'de olacağım için davete icabet edemeyeceğim. Katılacak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum.

diesel32

Amatör Detaycı
Üye
İl
istanbul
bence böyle organizasyon için öncelikle oylama yapılsaydı hangi şehirde olsun diye.. katılımın çok olacağı şehir daha iyi olurdu fikrimce..