İlk Forum Buluşması

Gelmek istiyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

technologyst

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
bence böyle organizasyon için öncelikle oylama yapılsaydı hangi şehirde olsun diye.. katılımın çok olacağı şehir daha iyi olurdu fikrimce..
Üstadım forum hepimizin sizde başka ilde toplantı düzenleyebilirsiniz burdaki naçizane ilk olduğu için illa birileri gelsin diğerleri gelmesin mantığı güdülmedi sadece bir fikir ortaya atıldı gelebilen buyursun diye amaç herkesi mutlu etmek ama bu mümkün olmuyor ama bir buluşma organizasyonuda sizden bekliyoruz tşkler güzel eleştiriniz için

Mentalfeed

Uzman Detaycı
Üye
bence böyle organizasyon için öncelikle oylama yapılsaydı hangi şehirde olsun diye.. katılımın çok olacağı şehir daha iyi olurdu fikrimce..
Pat diye @Pro Ahmet kardeşimi aradım dedim ki çağıralım mı forumu Kayseriye, o da dedi ki valla olur 20 tane kıymalı attırırız yanına bir kasa ayran tamam.

Yani olay bundan ibaret, Maksat birlik beraberlik.

Seneye bu girişimi senden alalım güzel insan ve bu gelenek halini alsın süregelsin.

Ne güzel olur:saskin::nazar:

Mekanın, zamanın, hasılı yolların ne kıymeti var, emek verip sevdikten sonra şu güzide arkadaşları, forumu <3

CemPektaş

Çaylak Detaycı
Üye
Davetiniz için teşekkürler, günübirlik mesafe çok uzak olduğundan katılmam mümkün değil maalesef. İstanbul veya Trakya çevresinde düzenlenecek buluşmalara katılabilmek dileğiyle diyelim.
Buluşmaya gidenlere iyi eğlenceler, bol fotoğraflı olursa biz de katılmış kadar oluruz. :)

carking58

Çaylak Detaycı
Üye
İşlerim sebebiyle uzun zamandır foruma girememiştim, ama davetliler arasında olmak çok mutlu etti teşekkür ederim doğrusu. Maalesef bayram için dahi zor izin almış durumdayım, ancak bayrama Kayseri'ye gelebileceğim o yüzden bu seferlik yoklama kaçağı olacağım:(

Ağustos 25 gibi tekrardan 1 haftalığına gelme durumum olacak ama, inşallah o zaman toplu bir buluşma olmasa dahi Kayseri ekibiyle bizzat tanışmak niyetindeyim. 4 Ağustos buluşması için şimdiden bol keyifli sohbetler dilerim, bizleri de fotoğrafsız bırakmayın ama :)

Mentalfeed

Uzman Detaycı
Üye
Yer: Kadir Has Stadyumu, Otomobil Sporları Etkinlikleri Otoparkı

Etkinlik akışı

12.30-14.00 Toplanma

14.10 Çekilişle mini uygulama yapılacak arabanın belirlenmesi ve DetailForum için fotoğrafların çekilmesi

15.30 Yemek

16.00 Canlı müzik dinletisi

17.00 Bitiş

Mentalfeed

Uzman Detaycı
Üye
Ben vardım amcaoğlu ve haloğlu vardı:D, benim arabayı yıkadık saz çaldık karnımızı doyurduktan sonra geldik. Foruma üye olmadıkları için resim paylaşmadım. İlginç olan finalleri ve uygulamalarıda fotoğraflamadık:komik:
Bu işi ben başlattım ben bitirdim oldu:cicek:

Murat

Profesyonel Detaycı
Admin
Ben vardım amcaoğlu ve haloğlu vardı:D, benim arabayı yıkadık saz çaldık karnımızı doyurduktan sonra geldik. Foruma üye olmadıkları için resim paylaşmadım. İlginç olan finalleri ve uygulamalarıda fotoğraflamadık:komik:
Bu işi ben başlattım ben bitirdim oldu:cicek:
:) neyse bayram geçsin biz de Ankara'da bir organizasyon yapalım.