1 adet hazır ilposan özel seri

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Valet pro naturel snow foam kullanıyorum 1/5 litreye 8 kapak ...

İlk başlarda kıvamı bende tutturamadım 2-3 denemede kıvamı buldum tabi birde pompanın köpük atan ucu 3 renk (siyah,mavi,beyaz) ben siyah olanı kullanıyorum.. diğer bir konu pompayla beraber silikonda geliyor bu silikonla pompanın tüm contalarini uzun ömürlü olması icin silmenizde fayda var .. son olarak renkli uçlar pompanın ucuna çok sıkılmıcak çünkü tecrübeyle sabit tetik mekanizmasını doğru çalıştırmıyor köpük atarken püskürtme değil işeme şeklinde oluyor ne çok sıkı nede gevşek olucak çünkü gevşek oluncada püskürtme olmuyor..

motorsikletlede biryerden biyere gidersiniz bisikletlede basınçlı pompa motorsikletse manual pompalarda bisiklet ikisinde sizi istediğiniz yere götürür tabi biri yormaz diğeri yorar... konunun kısaca özeti bu şekilde ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bilgilendirme için teşekkürler.

Bende de kwazar orion pro+ foamer var. Şimdilik memnunum fakat pompa kısmından hafif hava kaçırıyor. İlgilenemedim daha onunla.

Renkli uçlar derken nereyi kast ettiniz. En uç kısmındaki köpük yapan uçlar mı?

emirhancakir

Çaylak Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık, gerçekten çok muazzam bir çalışma olmuş. Tam yoğun traş köpüğü kıvamında oluyor mu son geliştirmelerden sonra?

Samatyalı

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Bilgilendirme için teşekkürler.

Bende de kwazar orion pro+ foamer var. Şimdilik memnunum fakat pompa kısmından hafif hava kaçırıyor. İlgilenemedim daha onunla.

Renkli uçlar derken nereyi kast ettiniz. En uç kısmındaki köpük yapan uçlar mı?
Kutunun içinden çıkan siyah-mavi-beyaz uçlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi