İzmirde Oto Elektrikçi Tavsiye

Citrinekarma

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
İzmir
Corolla aracıma çinden alacağım park sensörünü taktırmak için güvenilir bir oto elektrikçi arıyorum. Tanıdığınız bildiğiniz güvenilir ustalar varsa tavsiyelerinize açığım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lampsy

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Corolla aracıma çinden alacağım park sensörünü taktırmak için güvenilir bir oto elektrikçi arıyorum. Tanıdığınız bildiğiniz güvenilir ustalar varsa tavsiyelerinize açığım.

Biraz eliniz alet tutuyorsa siz de yapabilirsiniz, içinde 3 kablo oluyor genelde birini faz biri nötr diğerini de geri vites lambasindan tetik alacak şekilde bağlayıp kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. YouTube da oldukça fazla montaj videosu vardır.

Citrinekarma

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
İzmir
O sensörlerin deliklerini delecek matkap bile yok bende o kadar uzağım anlayacağınız

Citrinekarma

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
İzmir
Biraz uzak ama işçiliği iyiyse giderim. Tanıdık olmayınca sanayiye gitmeye korkuyor insan herkesin bildiği üzere

Erkan KOCAKAYA

Usta Detaycı
Üye
İl
Bartın
Biraz uzak ama işçiliği iyiyse giderim. Tanıdık olmayınca sanayiye gitmeye korkuyor insan herkesin bildiği üzere

Arkadaşım , çiğ köfteci dükkanı var. Hobi amaçlı olarak arabaları ile ilgilenir. Ben sorayım ona.