Kwazar köpük aparatı tanıtım

harunozer59

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
tekirdağ

Selamlar arkadaşlar

Araçlarını benzinlikte yıkayan ama köstekli köpüklerden sıkmak istemiyorum diyenler için çözüm olacak bir ürün . Ürünü başka bir arkadaşa aldım ufak bi deneme yapayım dedim umarım yararı olmuştur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

harunozer59

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
tekirdağ

Selamlar arkadaşlar

Araçlarını benzinlikte yıkayan ama köstekli köpüklerden sıkmak istemiyorum diyenler için çözüm olacak bir ürün . Ürünü başka bir arkadaşa aldım ufak bi deneme yapayım dedim umarım yararı olmuştur.

Kostikli köpük olacak pardon yazım hatası yapmışım

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye
Pek köpük yapmamış hocam, bende almayı düşünüyorum ama bu kadr az köpük yapıyorsa almam.

El_Diablo

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Frankfurt

Selamlar arkadaşlar

Videodaki köpük benim icin yetersiz kalmis.
Nacizhane tavsiyem. 1 litre suya 15-20 ml fazla Snow Foam kullanmayin.Ayrica her litreye bir kapak sampuan (ben CG Mr. Pink kullaniyorum) ekleyin ve köpük show baslasin.
Cok ürün (Valet Pro) cok köpük anlamina gelmiyor.Bu konuda tam ters etki yapiyor malesef. Burdan bakincan Gloria FM10 cok benziyor, sadece hacimi daha fazla.

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye
Videodaki köpük benim icin yetersiz kalmis.
Nacizhane tavsiyem. 1 litre suya 15-20 ml fazla Snow Foam kullanmayin.Ayrica her litreye bir kapak sampuan (ben CG Mr. Pink kullaniyorum) ekleyin ve köpük show baslasin.
Cok ürün (Valet Pro) cok köpük anlamina gelmiyor.Bu konuda tam ters etki yapiyor malesef. Burdan bakincan Gloria FM10 cok benziyor, sadece hacimi daha fazla.
En iyi köpük pompası kwazar değilmdir hocam

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Bu kwazara normal çift kova şampuanı koysak yine köpük yapar mı ve performansı iyi olur mu? Deneyen var mı?

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Bu Pompa bir işe yaramaz ilposan yada secho modifiyesi yapın bu tam bir amelelik bir iş çok zor oluyor sürekli pompala pompala iş değil

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Evde secho ile ikinci bir deneme yaptım 2 kapak şampuan koydum 1.5 litre suya istediğim köpüğü elde edemedim. Üç kapak koyup deneme işi kaldı bir de:p
Secho köpüp yapmaz modifiye etmediyseniz. Normal çift kova yıkama şampuanı ya da Prewash için kullanacaksanız köpüğü ihtiyacınız yok zaten. Köpük ön yıkama şampuanları için gerekli yüzeye sık bekle kiri akıtsın ve durula. Modifiyeli Secho ya da Kwazar beklentinizi zaten karşılayamaz baştan söyleyeyim

smtcglr

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İstanbul - Beylikdüzü
Bu Pompa bir işe yaramaz ilposan yada secho modifiyesi yapın bu tam bir amelelik bir iş çok zor oluyor sürekli pompala pompala iş değil
Ben secho fx5 aldım ama henüz modifiye edemedim bi konu da göremedim, normal 2 lt lik pompadaki gibi iç hortumda delik açıp püskürtme ucuna da sünger mi koyuyoruz??

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye
Ben bugüne kadar kwazarı en iyisi en iyi köpüğü yapan sanıyordum, eee şimdi ne alacazağız köpük püskürten? Usta arkadaşlar bu konuya el atsın lütfen?

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Secho köpüp yapmaz modifiye etmediyseniz. Normal çift kova yıkama şampuanı ya da Prewash için kullanacaksanız köpüğü ihtiyacınız yok zaten. Köpük ön yıkama şampuanları için gerekli yüzeye sık bekle kiri akıtsın ve durula. Modifiyeli Secho ya da Kwazar beklentinizi zaten karşılayamaz baştan söyleyeyim
Doğrudur. Yarın bir yıkama daha yapacağım kısmetse sechoyla bakalım verimli olur inş burdan paylaşırım yine.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Kwazar kullanmadim icin malesef birsey diyemem.
Bende Gloria FM10 var ...... memnunum.
Bu sorunun cevabi @onurçiko verebilir, yanlis hatirlamiyorsam ikisinin performansini biliyor.
Gloria kwazardan çok daha iyi performans olarak. Hatta epoca bile daha iyiydi.

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye
Gloria kwazardan çok daha iyi performans olarak. Hatta epoca bile daha iyiydi.
Onur hocam incelediğim videoların bazılarında kwazar çok güzel köpük atıyor bazılarında da kötü, bu değişkenlik neden, şampuan markası ve oranıyla mı ilgili acaba? Yok mu şöyle alıp süpriz yaşamayacağım bir pompa?

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Bir kwazarık yok ama burayı okuyunca kwazardan soğudum resmen:)