Kwazar Ürünleri İnceleme Videosu

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Herkese selam, izmirde Hardcore Garaj Cem abı ile bi video hazırladık.

Türkiye’ye yeni giriş yapan kwazar markasının neredeyse tüm serisini inceledik merak edenler icin hemen hemen her konuya değindik.

Video disinda merak ettikleriniz varsa yorumlarda cevaplayabilirim :)

İyi seyirler

exorcist26

Çaylak Detaycı
Üye

Türkiye’ye yeni giriş yapan kwazar markasının neredeyse tüm serisini inceledik merak edenler icin hemen hemen her konuya değindik.

İyi seyirler
Köpük pompasını nereden temin edebiliriz hocam

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
Kwazar şişeleri Murat abi sayesinde çok önceden temin edip kullanmıştım. Zevklidir. Tek tetik çift atış. 360 derece de çalışması vs. Şu ana kadar bozulan da olmadı. Fiyatı yüksek gelebilir ancak ömürlük şişe tavsiye ederim

exorcist26

Çaylak Detaycı
Üye
Köpük yapanla bir araç biter mi acaba ? Benim araba jetta 5 lt ilposan var ama çok büyük geliyor .

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
5lt sechoya geçtim daha yeni bende köpük modifiyesi akşam bitti. Bence 2 lt lik el pompasından sonra bana çok rahat geldi. Varsın artsın içindeki şampuanlı su. 40 basım tek şarjla polonun yarısını bitirdi. Davlumbazlar hariç.

İyi seyirler
Çok güzel video olmuş. Abone de olduk güzel çalışmalar. Devamını beklerük.
Kwazar ''ömürlük fısfıs'' bence sloganı bu olmalı

Selametle

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
İnceleme için teşekkürler,konuyu anasayfada öne çıkanlar kısmına ekliyorum.:);)

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
5lt sechoya geçtim daha yeni bende köpük modifiyesi akşam bitti. Bence 2 lt lik el pompasından sonra bana çok rahat geldi. Varsın artsın içindeki şampuanlı su. 40 basım tek şarjla polonun yarısını bitirdi. Davlumbazlar hariç.

Selametle

Hocam selamalar,sechonun modifiyeli haliyle köpük durumu vs bir video fotoğraf imkanınız olur mu bizlere de fikir olur :utandim:

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@Mentalfeed hocam modidiyeyi nasıl yaptığınızı anlatırsanız çok faydalı olur. 2 lt. olanlar ile 5 lt. lerin modifiye işlemi aynı değil diye biliyorum çünkü

UrTR

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İzmir
Reis peki bununla nigrin demirtozu sökücü gibi yoğun kıvamlı zımbırtılar atarken sorun yaşar mıyız?
nigrin i sıkarken elim yoruluyor tek jantta iki sefer el değiştirmek zorunda kalıyorum =)
Bir de murat plastik şişesi var elimde 10 tane falan. onları elden çıkartıp bu şişeden almak mantıklı mı? ( şu anki şişelerde aldığım ürünü şişeye koyup onun içinde bekletiyorum ve lazım olduğunda direk şişeden sıkıyorum. Bu şişeden alırsam her uygulayacağım ürünü tek tek doldurmam gerekecek )

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Kwazar şişeleri Murat abi sayesinde çok önceden temin edip kullanmıştım. Zevklidir. Tek tetik çift atış. 360 derece de çalışması vs. Şu ana kadar bozulan da olmadı. Fiyatı yüksek gelebilir ancak ömürlük şişe tavsiye ederim
Ben geçen ay foamer almıştım. Bileydim getireceklerini almazdım :D

Bu arada foamer'da beyaz nozül sulu, mavi orta, siyah bol köpüklü atıyor. En yakın zamanda paylaşırım görüntüleri.

Bir de foamer'in alkaline olanı var. Güçlü kimyasallara dayanıklı olarak belirtiliyor.

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Hocam selamalar,sechonun modifiyeli haliyle köpük durumu vs bir video fotoğraf imkanınız olur mu bizlere de fikir olur :utandim:
Videoya tövbeli oldum olacam yutubla bi türlü yıldızım barışmadı. Videolar elimde var tabiki
@Mentalfeed hocam modidiyeyi nasıl yaptığınızı anlatırsanız çok faydalı olur. 2 lt. olanlar ile 5 lt. lerin modifiye işlemi aynı değil diye biliyorum çünkü
Evet modifiye ettim ama birde bana sor :heyecan: çıldırttı beni desem yeri tam iki gün kafa yordum ve emek harcadım. Sonuçta baby me apc ile 200.1 sulandırma ile normal köpük elde ettim. Fairy ve türevlerinden başarısız oldum nedense 2 litrede güzel çalışıyorlardı. Bugun denedim şu imkansızlık içinde bana tepmesiz mini mjjc hissettirdi:sicak::super:
Uç kısmı bildiğimiz 110°,90°,70° taktığımız perde nozullere olmuyor daha ince. Zemzem markasının uzatma kısmını tarımcılardan temin ettim ve 110° nozul nakil yaptım. Biraz teflon ve elk. bandı işi çözdü. Orjinal emiş hortumunun yerine yumuşak arıtma hortumu taktım yumuşak yapıda olduğu için delik çalışmıyordu sıcak deldim olmadı, kalın deldim olmadı, çatal soktum olmadı, çoklu deldim olmadı, hasılı başaramadım. @technologyst den ve bir kaç kişidende yardım istedim sağolsunlar fikir verdiler. Bitirdim sıkıldım artık kaldırıp attım.

Sonra ışığı görmüş gibi kalktım içindekini döküp apc ile karışım yaptım süngerini minnacık inceltip geri taktım. En öndeki süngeride tiftikleyip bastım tetiğe sonuç eh işte hala üzerine kafa yormak gerekiyor. Elimde hiç foam yok. Sadece yıkamaya nms vardı oda zaten şampuan, bitti bitecek yenisini istedim @nuriksari dan bakalım verirse aluruk. Foamda lazım birde autoglym foam blastmı yapsak 1000.1 seyreltmeyle güzel olur.

2 ltden daha iyi ve daha kolay performans almıştım mesela

Selametle

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Teşekkürler.
Köpük yapan pompalardan almak istiyorum ama fiyatları çok yüksek...
Zamanında Epoca almıştım 150TL idi o 1lt olan modeldi. Gümrük vergisi euro kuru vb derken bu fiyatlara çıkıyor :(
Köpük yapanla bir araç biter mi acaba ? Benim araba jetta 5 lt ilposan var ama çok büyük geliyor .
2 litreli çok yeterli c180 i 1.5 tur döndüm yada 1 tur + davlumbaz gibi yapabilirsiniz hesabı :)

Selametle
Çok teşekkür ederim, kesinlikle ürünler kaliteliler elinize alınca anlıyorsunuz güzel bir ürün olduğunu "CarCleaningGuru" adlı youtube kanalının sahibi bir videosunda büyük boy Venus'ü 6 yıldır kullandığını söylemişti
İnceleme için teşekkürler,konuyu anasayfada öne çıkanlar kısmına ekliyorum.:);)
Çok Mutlu oldum teşekkür ederim :mutlu:
Reis peki bununla nigrin demirtozu sökücü gibi yoğun kıvamlı zımbırtılar atarken sorun yaşar mıyız?
nigrin i sıkarken elim yoruluyor tek jantta iki sefer el değiştirmek zorunda kalıyorum =)
Bir de murat plastik şişesi var elimde 10 tane falan. onları elden çıkartıp bu şişeden almak mantıklı mı? ( şu anki şişelerde aldığım ürünü şişeye koyup onun içinde bekletiyorum ve lazım olduğunda direk şişeden sıkıyorum. Bu şişeden alırsam her uygulayacağım ürünü tek tek doldurmam gerekecek )
Bu ürün sadece şampuan apc gibi ürünler için dayanıklı. Aynı şekilde Siyah(alkalin) ve Kırmızı(asit) renkte olanları var onlar o işler için daha uygun. Cem abi ile Venus Alkaline olan modele Kenotek Alu5000 Asidik jant temizleyici koyduk ilk kullanım sonrası sızdırmaya başladı.
Ben geçen ay foamer almıştım. Bileydim getireceklerini almazdım :D

Bu arada foamer'da beyaz nozül sulu, mavi orta, siyah bol köpüklü atıyor. En yakın zamanda paylaşırım görüntüleri.

Bir de foamer'in alkaline olanı var. Güçlü kimyasallara dayanıklı olarak belirtiliyor.
Murat abi yorum için teşekkürler. Bu başlıkların arasında uçurum gibi bi fark gözlemlemediğim için videoya koymak istemedim ben 1:10 VP snow foam koydum siyah ve mavi başlık neredeyse aynı atıyor ancak eski şişe ile siyah başlık kıyaslaması yaptık eski şişe traş köpüğü yapıyor.